Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwolnij swój umysł.Uwolnij swoje ciało.Uwolnij swoje emocje.


nvm

Rekomendowane odpowiedzi

nvm,

 

no dobrze, a zastosowałeś to u siebie, zmieniło się coś u Ciebie po wdrożeniu powyższych wskazówek, czy tylko niedawno natrafiłeś na ten filmik wyobraziłes sobie ze to działa i puszczacz to w obieg?

 

nie atakuje, odpowiedz szczerze na pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvm,

 

no dobrze, a zastosowałeś to u siebie, zmieniło się coś u Ciebie po wdrożeniu powyższych wskazówek, czy tylko niedawno natrafiłeś na ten filmik wyobraziłes sobie ze to działa i puszczacz to w obieg?

 

nie atakuje, odpowiedz szczerze na pytanie

Uff, bo już myślałem. To czemu pytasz? Odpowiedź na to pytanie wymaga ode mnie wysiłku zebrania myśli do kupy i ubrania ich w słowa, ale ok, spróbuję, niech Ci będzie.

 

Po pierwsze, zauważyłem/przypomniałem sobie, że mam pewne schematy kontrolowania siebie. Pisałem już o tym zresztą kiedyś. Wszystko musiało być dopasowane do moich schematów, inaczej bałem się wykonać krok poza schemat. Musiałem być takim robocikiem. Ostatnio coraz bardziej i coraz częściej pozwalam sobie na wyjście poza schemat i zaakceptowanie (połączone ze spokojną obserwacją/uświadomieniem sobie) nowych emocji, które wówczas się u mnie pojawiają/wypływają. W ten sposób stopniowo poszerzam swoją wolność. Dawniej robiłem tak tylko jak byłem przyparty do muru (tonący brzytwy się chwyta). Z czasem obniżyłem próg wyzwalania tego typu bohaterstwa i robię tak coraz częściej, potrzebuję do tego coraz mniej negatywnej motywacji. Niby nie jest to może w 100% to, o co chodzi w tym filmiku, ale jednak jest to moim zdaniem powiązane.

 

-----------------------------------------------------

A czemu pytasz? Wdrożyłeś powyższe wskazówki i nie zadziałało, czy tylko wyobraziłeś sobie, że to nie działa i krytykujesz? xD

-----------------------------------------------------

 

Po drugie, tak dokładnie, w takim stopniu jak on, to tego nie zrobiłem. Puszczam to w obieg. Może jak do większej ilości ludzi to dotrze, to:

a) Każdy może znaleźć w tym coś dla siebie. Choćby był to 1% to zawsze coś. Wystarczy, że skłoni to kogoś do refleksji. Mnie skłoniło. Rozumiem, że Tobie to kompletnie nic nie dało? Zupełne zero? No trudno, może pomoże to komuś innemu...

b) Może społeczeństwo zacznie się coraz bardziej otwierać na to, ten mem się rozprzestrzeni i powstaną miejsca, które będzie można wynająć, aby sobie pokrzyczeć, poskakać, i tak dalej. Wiem, że są stadiony, ale to jednak chyba nie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×