Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
milkstar

Senność po Escitalopram Actavis

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd biorę ten lek w nocy śpię 10 godzin , w dzień dwie godziny.

Czy to jest normalne?

Czuje się jakbym nie miała siły - czy może te oznaki mówią, że

powinnam zmienić lek?

Z góry dzięki za opinię osób, które stosowały escitalopram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jest normalne. Długo bierzesz escitalopram? Z czasem powinno przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wzmożona senność przy tym leku pojawia się dość często. Może to być jeden ze skutków ubocznych farmakoterapii.

Potwierdzam. U mnie nadmierna senność trwała właściwie przez cały okres leczenia tym lekiem na dawce 15-20 mg. Po zmniejszeniu dawki do 10 mg było lepiej. Z drugiej strony na esci nie miałem ŻADNYCH problemów ze spaniem; wręcz przeciwnie - zasypiałem niemal od razu i nie budziłem się przedwcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×