Skocz do zawartości
Nerwica.com

Maniakalne wyciskanie pryszczy , wągrów itd przez dziewczynę


ultrasone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zwracam sie do was z pewnym problemem , moja dziewczyna ma obsesję na punkcie wyciskania wszelkich zmian skórnych typu pryszcze , wągry itd. Do tego stopnia że gdy ona to robi to jak by była zahipnotyzowana i zafascynowana tym dziadostwem. Prosze , błagam , czasem nawet podniose głos albo klne mówię zostaw to bo to boli i ze będę miał ślady a ona swoje , widzi ze czasem aż mam szklanki w oczach bo tak boli ale ona dalej swoje. Czasem z irytacji jestem cały czerwony aż żyła wyjdzie mi na czole , nie mogę w spokoju na nią popatrzeć gdy mam cos na twarzy a mam prawie non stop bo pcha wtedy łapy do tego , a jak zdarzy mi się mieć czystą twarz że tak powiem to widzę jak lata oczami po mojej twarzy że nic tam nie ma i ma minę niczym dziecko któremu zabrało się cukierka

 

Co ja mam zrobić żeby ona się uspokoiła ? Oczywiście sobie robi to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak Twoja dziewczyna. Nie reaguję na uwagi,krzyki innych. Nie potrafię przestać tego robić,choć wiele razy próbowałam,ale to jest silniejsze ode mnie. To jest jak uzależnienie,nie wyobrażam sobie dnia bez dotykania i drapania twarzy czy też skóry głowy. Chyba nie pozostaje nic innego jak gdzieś się z tym zgłosić,bo uwierz-Twoje reakcje nic nie wskórają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja często obgryzam paznokcie z nerwów:( nie jestem w stanie zapuścić ich nawet troszkę i nawet na wesele jakakolwiek stylizacja paznokci nie wchodzi w grę, może macie na to jakąś radę? próbowałam już różnych gorzkich odżywek, starałam się o tym nie myśleć lub zająć się zupełnie czymś innym ale wszystko na nic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×