Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Merr

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem facetem, mam 22 lata i podejrzewam u siebie OCD. W zasadzie przez całe życie towarzyszył mi perfekcjonizm i jakaś taka wewnętrzna potrzeba ładu. Częste mycie rąk, kilkukrotne upewnianie się czy drzwi zostały zamknięte itp. to dla mnie żadna nowość.

Ogółem to mam bardzo skomplikowaną osobowość (melancholik), nie radzę sobie z relacjami z ludzmi, a moją największą bolączką są chyba kompleksy, które są potęgowane przez ciągłe niepowodzenia w sferze relacji damsko-męskich, której nie rozumiem - Nigdy nie miałem dziewczyny, mimo, że ponoć wyglądam niezle (pomijając fakt, że jestem bardzo chudy).

Czuję się mocno niedoceniany i niezauważany przez otoczenie mimo, że mam się czym pochwalić - jestem ambitny, ostatnio przeniosłem się do innego miasta na staż i czuję, że w kwestiach zawodowych z łatwością sobie poradzę (głównie z racji posiadania dużej wiedzy merytorycznej i dużej skrupulatności, niezłej autoprezentacji).. Gorzej w kwestii tzw. soft skills.

Na forum chciałbym poznać problemy innych osób, wygadać się niekiedy w kryzysowych sytuacjach i poczuć, że nie tylko mnie zdarzają się różnego rodzaju dziwactwa oraz nie jestem sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

z ludzmi tak juz jest, ze to co zle zaraz wyleja na innych,

a mam takie spotrzezenia ze najciezej jest kogos pochwalic, docenic jego starania.....

.... wiekszosci niestety nie pozwala na to wewnetrzne ego? bol dupy? ... ?

 

Pozostaje samemu sie doceniac, umacniac swoje przekonanie o tym, ze robimy kawal dobrej roboty,

umiec z tego czerpac radosc, czasami zwiazana tez z materialnym samodocenieniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Merr! Miło Cię poznać. :)

 

Ciężko czasem zaspokoić wymagania otoczenia. O ile jest to w ogóle możliwe. A czy Ty poczułeś dzięki odniesionym sukcesom wiatr w żagle? Warto się tego trzymać. Więcej zadowolenia ze swoich sukcesów -> więcej motywacji do działania w związku z tymi słabszymi stronami.

Relacje damsko-męskie dziś wydają się być mega skomplikowane i dziwne... Świat się zmienia. Trzymam kciuki za to abyś w nowym mieście znalazł jakąś miłą panią, choćby jako przyjaciółkę. Od czegoś trzeba zacząć, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :)

 

Metamorphosis - Ostatnio właśnie poczułem się bardzo dobrze w związku z faktem przyjęcia i wyjazdu na staż. Mam nadzieję, żę to będa świetnie spędzone chwile. Jeśli idzie o relacje damsko-męskie to jak najbardziej.. są skomplikowane. No ale jakąś dziewczynę już na oku mam.. zobaczymy co będzie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wygląda na to, że w relacjach damsko-męskich mamy podobne problemy (z tym, że ja mam 18 lat), ale hej, zawsze można znaleźć pozytywy! Spójrz, jak dobrze radzisz sobie w pracy - jestem pewna, że potrafisz się nieźle wykazać na stażu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×