Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak naprawić zepsutą dziewczynę? - moja własna książka.


namelessmaya

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku mijają 3 lata odkąd ukończyłam swoją pierwszą powieść. Wiem, że jest tutaj mnóstwo ludzi, którzy może mają pojęcie o tym, jak próbować ją wydać - przez dwa lata wysyłałam ją do różnych wydawnictw, niestety większość z nich była tylko zainteresowana na zasadzie współfinansowania.

Ale do rzeczy.

O czym jest? Może akurat Wam przypadnie do gustu, jest skierowana do młodzieży, jest o tym, jak dzieciństwo kształtuje człowieka i jaki to ma wpływ na nasze dalsze, dorosłe życie.

Umieszczam link tutaj, gdzie od tych kilku lat publikuję powieść w 3 częściach (pracuję nad 4). Link :arrow:https://www.wattpad.com/story/21654057-fix-a-broken-girl-l-h-✔ (na wattpadzie publikowane jest w formie fanfika, aczkolwiek moja oryginalna wersja pliku i zamysł postaci się nieco zmienia).

Zadanie, a może i nie zadanie dla was. Stworzyłam, podobno, bardzo skomplikowaną postać opartą na sobie (tak twierdziła terapeutka) o podobnych zaburzeniach do moich. Ocena Wasza będzie wiele znaczyła, jeśli przebrniecie przez chociaż jedną część. :) :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie czyta Mayu. ja tez pisze ksiazke-autobiografie i opowiadanie -horror.

mam kolezanke ktors pisze ksiazki i wydaje je Wydawnictwo Kobiece. moze sprobuj tam? placa jej 5 zl za kazda sprzedana ksiazke, zajmuja sie promocja itp.

 

Dziękuję za opinię, wysłałam już propozycję! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blogi są starym rozwiązaniem i mało czytanym - trzeba naprawdę mocno się wybić. Jak coś domeny są tanie i kosztują nawet od złotówki po parę a vps na małą witrynę ma cenę 6zł na microvps - da się płacić nawet w bitcoinach co na polskie standardy to szok.

 

Nieprofesjonalne strony, bez domeny, na jakimś chińskim wordpressie łatwo od siebie odpychają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pomyśl nad stworzeniem własnej strony internetowej w którzej codziennie dodawałabyś jakiś felieton/artykuł.

Masz bardzo lekkie pióro i na pewno znalazłabyś czytelników. Uważam, że brakuje takiej strony :)

 

 

Dziękuję! Pracuję aktualnie w lokalnej gazecie i próbowałam pisania artykułów (wiadomo, lokalne wiadomości) i nie wyszło. Nie jestem pewna, czy dałabym radę w felietonach. Ale dziękuję za pomysł, na pewno wezmę to pod uwagę i się zastanowię. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×