Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pedofil-morderca domaga się mechanicznej kastraji


nieboszczyk

jaką decyzję w sprawie Henryka Z. powinno podjąć społeczeństwo  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaką decyzję w sprawie Henryka Z. powinno podjąć społeczeństwo

    • 1-czy powinno się spełnić prośbę pedofila-mordercy Henryka Z. i dokonać na nim zabiegu mechanicznej kastracji celem spolaryzowania jego libido i potencji?
      5
    • 2-nie spełniać jego prośby i izolować go bezterminowo w krajowym ośrodku zapobiegania zachowaniom dyssocjalnym w gostyninie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

.ostatnio było głośno w TV o tym iż w tym roku kończy odbywanie kary 25lat pozbawienia wolności nekrofil morderca Leszek Pękalski.jednak wcale nie będzie wolny.z ZK przewiozą go prosto do krajowego ośrodka zapobiegania zachowaniom dyssocjalnym w Gostyninie gdzie będzie przebywać bezterminowo.zaraz potem został poruszony temat innego pedofila-mordercy Henryka Z. który zakończył karę 25 lat pozbawienia wolności i obecnie ma dozór policyjny.jednak sąd podjoł decyzję o bezterminowej izolacji Henryka Z. w Gostyninie wedle ustawy o bestiach.wobec tego Henryk Z.domaga się przeprowadzenia na nim mechanicznej kastracji i rezygnacji z dalszej izolacji go w Gostyninie.chemicznej kastracji w postaci codziennych zastrzyków cyproteronu on nie chce ponieważ to półśrodek który prędzej czy pózniej przestaje działać,trzeba stale go zażywać i niszczy wątrobę.jako że ja sam 20 lat temu miałem usunięte oba jądra dobrze wiem jak to jest mieć "spolaryzowane" libido i potencję,kiedy nie ma powrotu do sexu bez względu na to czy ktoś wpuszcza do łóżka czy nie i jestem pewien że gdyby to przeprowadzono na nim nigdy by nie wrócił do swoich czynów za które siedział.pewnie by się nawet nigdy nie zakochał najwyżej by znalazł sobie hobby.spolaryzowany by chodził po wolności i nikomu nie wadził.chciał bym wiedzieć ile głosów było by za kastracją jego a ile za tym żeby nie przeprowadzać zabiegu ale izolować w Gostyninie.artykuł mnie poruszył ponieważ nie wiem jak to możliwe iż ja nieszkodliwy bogu ducha winny człowiek jestem prawie 20 lat po kastracji mechanicznej po zderzeniu ze słupem.a takiemu seryjnemu pedofilowi-mordercy nie chcą dokonać kastracji mechanicznej która by spolaryzowała jego rozbuchane,niebezpieczne libido i niebywałą nikomu nie potrzebną potencję bezterminowo i na 100% tak że po co dalsza bezterminowa izolacja w Gostyninie.no chyba że by kiedyś zmienił zdanie i po kryjomu by zażywał testosteron a po kastracji nie trudno go dostać.wystarczy udać się do każdego endokrynologa i zdjąć spodnie.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 32040.html

http://www.ipla.tv/Panstwo-w-panstwie-henryk-z/vod-6354720

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×