Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mi jest? Nie mogę ze sobą wytrzymać!


elaeugenia

Rekomendowane odpowiedzi

Rozstałam się z narzeczonym. Sama go zdradziłam (przez rok nie uprawialiśmy seksu, tłumaczył się stresem w pracy), sama wyjechałam. Koleś z którym go zdradziłam po krótkiej grze wstępnej powiedział, że go nie podniecam. Zastanawiam się czy w tym tkwi powód, bo od tej pory jest coraz gorzej. Zaczęło się od znudzenia - nie mogłam posprzątać, czekać na autobus, nawet patrzeć w telefon. Więc wyjechałam. Teraz doszły lęki, czuję w piersi coś dziwnego, taki mrożący niepokój i strach, że nie dam rady, że nic na mnie czeka, nic nie osiągnę, zawsze będę sama. Kolejne objawy to płytki sen (teraz biorę kwetiapinę i śpię dobrze), brak uczuć (nawet najlepsza przyjaciółka jest mi obojętna), chciałabym się wypłakać, ale nie mam łez, wyrzutów sumienia o to, co zrobiłam, mimo że powinnam, tylko ten niepokój w środku. Leżę w łóżku godzinami, myśl o jakiejkolwiek aktywności mnie boli. Ciężko mi jakkolwiek rozmawiać z ludźmi, brak spontaniczności w wypowiedziach, nie mogę się szczerze uśmiechać, tylko grymaszę. I te myśli, że narzeczony ułoży sobie życie z kim innym, zapomni o mnie, myśli o mnie źle nie dają mi spokoju, mimo że wiem, że to ja zawiniłam. Nie mogę ze sobą wytrzymać, mam ochotę łazić po ścianach. Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek drżą mi ręce.

Nie pasuję to do opisu nerwicy lękowej, nie mam objawów somatycznych prócz bezsenności i lekkiego spadku apetytu (jestem też bulimiczką). Martwię się, że już tak będzie zawsze. I najgorsze, że nie wiem co mi jest. Oszaleję z tych myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×