Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

elaeugenia

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. A ile wzięłaś? Ponoć działa nasennie w małych dawkach.
 2. Ma ktoś z was doświadczenia z przedawkowaniem kwetiapiny? Jakie są objawy?
 3. elaeugenia

  Nie mam sil

  Bardzo się cieszę, że dzisiaj jest z Tobą lepiej. Weszłam na forum by sprawdzić czy coś napisałaś i trochę taki zbieg okoliczności, bo napisałaś 3 minuty temu.
 4. Hej wszystkim. U lekarza do którego chodziłam dwa miesiące dostałam dziwną diagnozę f60.32 Zastanawiam się czy to jedna z odmian borderline. Mam problemy z uczuciami, nie czuję miłości nawet do najbliższych, a tym bardziej do samej siebie. Czuję, że jestem nic nie warta i nic mnie nie czeka. A najgorsze jest uczucie pustki i braku sensu czy celu w życiu. Cierpię też na bulimię. Kiedyś bałam się tego, że zostanę sama, teraz raczej jest mi to obojętne i jestem z tym pogodzona (co nie pasuję do objawów). Od paru miesięcy nic nie czuję, prócz lęku. Mam myśli samobójczę. A najgorsze, że nie wiem jak dalej żyć. Mam wrażenie, że tak będzie zawsze.
 5. Hej! Jestem z Wrocławia też. Dda, bulimia, chyba też zaburzenia osobowości i lęki non stop. Czy dzieję się coś we Wrocławiu?
 6. elaeugenia

  Nie mam sil

  Wiem, przez co przechodzisz. Ja również nie widzę sensu i czuję się beznadziejna. Napisz czy bierzesz leki, co mówił Ci lekarz. Opowiedz coś o sobie. Czy miałaś ciężkie dzieciństwo? Ile masz lat?
 7. Ja biorę 50 mg wieczorem niecałe 2 tygodnie, na początku ścinał z nóg ten Pinexet, teraz działanie osłabło. Zasypiam lepiej niż bez, nie budzę się, śpię ok 8 godzin, ale takiego działania jak na początku nie ma. Może to i dobrze. Innych działań nie zauważyłam, poprawy nastroju też. Biorę też 5 mg escitalopramu. Dać mu szansę? Mam doła strasznego i cały czas wracają wspomnienia, które wzbudzają we mnie niechęć i lęk. Koncentracja na poziomie zero, czuję się jak debil.
 8. Kurde, piszecie, że kweta jest droga. Ja za Pinexet płacę 3 zł gdzieś. Brał go ktoś? Jest bardzo mało informacji o nim w internecie. To jakiś bubel?
 9. A ile za nią chcesz? I ile masz? Może odkupię :)
 10. Na dodatek drżą mi ręce. Nie pasuję to do opisu nerwicy lękowej, nie mam objawów somatycznych prócz bezsenności i lekkiego spadku apetytu (jestem też bulimiczką). Martwię się, że już tak będzie zawsze. I najgorsze, że nie wiem co mi jest. Oszaleję z tych myśli.
 11. Rozstałam się z narzeczonym. Sama go zdradziłam (przez rok nie uprawialiśmy seksu, tłumaczył się stresem w pracy), sama wyjechałam. Koleś z którym go zdradziłam po krótkiej grze wstępnej powiedział, że go nie podniecam. Zastanawiam się czy w tym tkwi powód, bo od tej pory jest coraz gorzej. Zaczęło się od znudzenia - nie mogłam posprzątać, czekać na autobus, nawet patrzeć w telefon. Więc wyjechałam. Teraz doszły lęki, czuję w piersi coś dziwnego, taki mrożący niepokój i strach, że nie dam rady, że nic na mnie czeka, nic nie osiągnę, zawsze będę sama. Kolejne objawy to płytki sen (teraz biorę kwetiapinę i śpię dobrze), brak uczuć (nawet najlepsza przyjaciółka jest mi obojętna), chciałabym się wypłakać, ale nie mam łez, wyrzutów sumienia o to, co zrobiłam, mimo że powinnam, tylko ten niepokój w środku. Leżę w łóżku godzinami, myśl o jakiejkolwiek aktywności mnie boli. Ciężko mi jakkolwiek rozmawiać z ludźmi, brak spontaniczności w wypowiedziach, nie mogę się szczerze uśmiechać, tylko grymaszę. I te myśli, że narzeczony ułoży sobie życie z kim innym, zapomni o mnie, myśli o mnie źle nie dają mi spokoju, mimo że wiem, że to ja zawiniłam. Nie mogę ze sobą wytrzymać, mam ochotę łazić po ścianach. Co to jest?
 12. Hej wszystkim. Od 03.01 biorę 50 mg pinexetu przed snem i ładnie mnie usypia. Niestety dzisiaj i jutro mam dwie nocne zmiany. Wczoraj próbowałam nie spać po wzięciu tabletek, ale się nie da. Jak postąpić? Pominąć aż dwie dawki? Czy mogę je na przykład wziąć przed snem rano po nocnej zmianie? Rano biorę escitalopram jakby co. Proszę pilnie o poradę!
×