Skocz do zawartości
Nerwica.com

Antydepresanty (wszystko...)


Krak

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci, że po niektórych neuroleptykach i stabilizatorach nastroju mogą wystąpic takie dolegliwości jak luźny stolec albo uporczywe zaparcia. Wydalasz tabletkę, hmm...to tak jakby w jelicie grubym nie nastepowało wchłanianie leku. Wybierz się do lekarza i opowiedz o swoim problemie to będzie lepsze wyjście. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowa na forum i od razu mam wielką prośbę o pomoc. Od piątku biorę Xetanor, zaczynam od małej dawki 10 mg, w piątek i sobotę było ok, bolała głowa i chciało mi się spać ale to do przeżycia. Natomiast wczoraj dostałam strasznie dziwnych objawów, napad paniki (to akurat mi się zdarza) i towarzyszące mu drętwienie ciała od pasa w górę, szczególnie czułam w rękach i na głowie, drętwienie było aż bolesne, jakby ktoś mnie odzierał ze skóry :-( Wzięłam Xanax i szczerze mówiąc niewiele pomógł a to dziwne bo zawsze działal na mnie rewelacyjnie. Dziś rano wzięłam grzecznie kolejną dawkę Xetanoru ale aż się boję co będzie... Czy ktoś z Was miał podobne objawy? Jutro mam wizytę u lekarza ale chciałam się upewnić, czy to tylko objaw uboczny czy może coś jest nie tak. I jak często można brać Xanax 0,25, nie wiem czy dziś mogę powtórzyć gdyby coś się działo? Proszę Was o odpowiedź, bardzo się niepokoję :-( Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz dostęp do lekarza, to jutro sie go zapytasz, przy okazji powiesz nam na forum, co powiedział. Ja nie mam doświadczeń w tym temacie, natomiast nie mam dostępu do lekarza, tak, jakbym chciał, bo jestem za granicą i muszę bazować na własnej trochę intuicji i konsultacjach telefonicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po wizycie, mam ostawić paroksetynę, bo ponoć mój organizm jej nie toleruje, lekarz bardzo się zdziwił, bo takie reakcje zdarzają się niezwykle rzadko, że akurat musiało się to mnie przytrafic :-( Dziś dzień przerwy a od jutra mam brać Alventę, może będzie lepiej, jak myślicie? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie, że już wiesz co i jak. Powiem przy okazji, że ja już wiele razy słyszałem to zdanie, że leku nie toleruję i zdzwienie lekarza, że tak jest :lol: , także oni to chyba tak każdemu mówią, żeby pacjenta zmylić, czyli zniechęcić do zbyt częstego przyłążenia po kolejne leki, jakbyś np kolejnego też nie tolerowała. Głowa do góry i czekam na opis działania leku po 2 tygodniach :), może być na privie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim...

Mam takie dość nietypowe pytanie. Ale może akurat ktos bedzie wiedzial...

Otóż podczas mojej pierwszej wizyty u psychologa przez moja własną sklerozę zapomniałem powiedzieć o pewnym drobniutkim (jak mi sie wtedy wydawalo :P) szczególe. A mianowicie, że pare lat temu (w latach 2001 - 2002) wykryto u mnie Wirusowe Zapalenie Wątroby typu C... I w tym czasie przeszedlem tzw kuracje interferonem. Od tamtego czasu jakos moja watroba sie trzyma...

Co to ma wspólnego z tym o czym piszemy tutaj :?: Otóż jak niektorzy wiedza otrzymalem niedawno "cudowny poprawiacz humoru" pod nazwa Seronil. Wziąłem 2 tabletki. I dopiero wtedy przeczytałem ulotkę (do teraz robię sobie wyrzuty, że tak późno :P) i tam stoi jak byk napisane (zaczytuje fragment)

Zachować szczególną ostrożność w przypadku:

- chorób nerek lub wątroby a także cukrzycy

Tam jest oczywiście więcej przeciwskazań, ale to mnie zaciekawiło. Po wczorajszym już się nie najlepiej czułem. I zastanawiam się czy nie wyrzucić tego g...a do smieci... Bo watroba jest wazniejsza niz dobre samopoczucie psychiczne. Przynajmniej dla mnie

Co radzicie :?: Rzucić to wszystko czy brnąć w to dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×