Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Grzechuz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i nie wiem od czego zacząć. Jakiś czas temu ( około 4 lata temu ) psychiatra zdjagnozowal u mnie nerwicę lękową , po braniu leków przez jakiś czas i terapii u psychologa jakoś przeszło. Minęło parę lat i znowu się zaczyna nie wiem co robić czy mam iść do psychiatry czy próbować u psychologa nie wiem czy bez leków da się to jakoś wyleczyć? proszę o jakąś radę bo to co mnie męczy to jest straszne. Pozdrawiam Grzegorz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grzegorz!

 

Jeśli masz zdiagnozowaną nerwicę, to metodą leczenia z wyboru powinna być psychoterapia. O sposobie leczenia powinien jednak zadecydować lekarz psychiatra, do wizyty u którego zachęcam. Możliwe, że czasowo będzie włączona farmakoterapia (równolegle z psychoterapią), a potem tylko sama psychoterapia. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za parę słów skierowanych do mnie, chciałbym poinformować że już sobie załatwiłem psychoterapię i czekam na termin w którym się rozpocznie. Jak tylko zacznę chodzić to będę pisał co i jak przebiega i czy pomaga, jeszcze raz dzięki i Pozdrawiam Grzegorz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×