Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wstydliwa sprawa. Co robić? HELP!!!


śpiąca królewna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Już nieco pisałam o tym w wątku: totalnie-rozbita-czy-mam-prawo-do-godnego-ycia-t59630.html . Sprawa wygląda tak: mam bardzo wstydliwą przeszłość za sobą i to mnie po prostu dołuje i hamuje w rozwoju, nie wiem co robić. Otóż cierpię na znaną Wam tutaj nerwicę natręctw. W 2011 było ze mną bardzo źle, przez dwa miesiące byłam rośliną, mama musiała mnie karmić. Groził mi szpital psychiatryczny. Natręctwa miałam bardzo rozbudowane. Sterroryzowałam całą rodzinę, najbardziej siostrę, która przeze mnie musiała wykonywać różne, dziwne czynności, nie mogła spotykać się ze znajomymi, tylko zajmowała się mną... :( Mam 26 lat, nikt nigdy mnie nie chciał, nie uprawiałam nigdy seksu, nawet z nikim się nie całowałam. Nie potrafię gotować...

No i teraz mam problem, bo ktoś chciałby się ze mną spotykać, a ja się strasznie siebie wstydzę, tego co mnie spotkało, kim jestem. Napisałam mu, że lepiej się trzymać ode mnie z daleka, ale on strasznie nalega, a ja nie wiem co mam mu napisać, bo wstydzę się napisać mu prawdę :( Mimo, że bardzo bym chciała się z nim spotkać, ale przecież jak mu się przyznam, to on ucieknie jak najdalej..., bo on mnie ma za innego człowieka...

I jestem w takiej kropce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×