Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

To to raczej popkultura jest...

ciężko ci dogodzić :/

 

Nie sądzę. Niektórzy potrafią mnie zainteresować, a nawet zaimponować i wprawić w podziw.

Patrz wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, to ja polecam filmy Emir Kusturica. A jeśli chodzi o książki to sagę o rodzinie Buddenbrookowie.

 

Znam ;)

Mann to tak popularny w Niemczech jest, że mnie, zgermanizowanej osobie, nie wolno polecać, bo toż to potwarz ;)

Żartuję oczywiście ;)

Mąż jest fanem wszystkiego, co niemieckie, nie mogłabym nie znać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, widzialem. dla mnie film bardzo dobry. Do tej listy mogę dopisać Zycie jest cudem, Aleja snajperów, Ziemia niczyja, venuto al mondo z boską Penlepe Cruz ;), The Zookeeper i jescze kilka filmów których nie pamiętam z biegu. Przepraszam za chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W manii ma się inne myślenie - niby twórcze, a jednak nieskładne, chaotyczne.

Kiedyś zaproponowałam dyrektorce liceum otwarcie szkoły dla geniuszy. Całość rozpisałam, zrobiłam kosztorys i... zamknęli mnie :D

 

Carica Milicateż kiedyś ostro jechałam Bałkany (literatura, film, historia co mi wpadło w ręce, z resztą cały czas śledzę portalnovosti :D), bo znajoma mnie zaraziła. "Spotkałem nawet szczęśliwych Cyganów" - uważam za jeden z lepszych filmów jakie widziałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica, Ugresić.Pokręciłam, że to facet :hide: Konkretnie "Ministerstwo bólu".

 

Dryagan, bo z mądrą osóbką zawsze się miło rozmawia. I zobacz, jak się tematyka zmieniła :105:

 

Dryagan, ja mam jutro, pojutrze będę mieć kaca :D

 

Uciekam w trybie natychmiastowym, bo pacta sunt servanda :twisted:

 

Carica, pytaj go, bo tu dzieci nie ma :twisted:

 

 

O, tak na szybko - wybieram na jutro muzykę - cóż tu kryć - do chlania. Dawajcie rady :D Na chwilę obecną pozgrywałam co lepsze kawałki "Poparzonych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zaproponowałam dyrektorce liceum otwarcie szkoły dla geniuszy. Całość rozpisałam, zrobiłam kosztorys i... zamknęli mnie :D

 

Siostrzeniec miał takie pomysły jako całkiem zdrowy mały dzieciak i czynil to w pelni swiadomie ;)

Podejrzewam, ze dalej skrycie takie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bylem w Albanii niedawno :mrgreen:

 

Nigdzie nie widziałam takich ciulowych kierowców jak w Albanii. Myślałam, że nie przeżyję tam przejścia przez ulicę.

 

O Cyganach obejrzyj "Księgę Rekordów Szutki".

Oglądałam :D

 

A tak z manią, to chyba największy sajgon urządziłam w ubiegłym roku na zagrnicznej wymianie studenckiej. :mrgreen:

Zapytałabym ale się boję :D

 

Siostrzeniec miał takie pomysły jako całkiem zdrowy mały dzieciak i czynil to w pelni swiadomie ;)

Ufff, to może moją panią dyrektor przerósł mój pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze myśl "Srpski film

hehe moja tez ale wstyd mi za to skojarzenie! :-|

 

E czemu? Ja na tym usnęłam po scenie z odrąbaniem głowy babie mieczem (chyba:D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dryagan, bo z mądrą osóbką zawsze się miło rozmawia. I zobacz, jak się tematyka zmieniła :105:

 

Slodziuchno sie zrobilo to kopanie po dupie juz nie :shock:

 

Bo mnie urzekła dziewczyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanie do ludzi korzystajacych z fb - tez nie mozecie przegladac ani zamieszczac komentarzy czy to jakas specjalna kara dla mnie od pana cukerberga?

 

U mnie wszystko ok, przed chwila dodalam komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widziałam takich ciulowych kierowców jak w Albanii. Myślałam, że nie przeżyję tam przejścia przez ulicę.
bo oni jżdżą na bani, serio

 

Albania - mimo, że miejscami mi się podoba, nie jest dla mnie. Choć wspomnienia całkiem miłe, nawet mam kontakt na fb z panią, u której mieszkałam - biegała za mną i krzyczała "luka luka, ap ap!" - dalej się nie rozumiemy :D

I te zabójcze fajki :D

 

Macedonię lubię, Macedończycy tacy... tacy nasi :D Każdy taksówkarz pytał czy nie chcę trochę koki, ewentualnie "ju fink its a gut tajm for marihuana" :D Nie zapomnę tego :D

 

 

A oglądaliście "Oponę"? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki to swietnie :great:

W sumie najlepsze dla mnie spotkania ze znajomymi w sezonie zimowym to domowki w waskim gronie byly. Jakies szybkie przekaski, znajomi przynosili procenty, dzieci szly spac a my jak za mlodych lat :smile:

W lato to grille rzadza i siedzenie do nocy. Mamy tez nowa atrakcje w poblizu domu...wlasny staw. Latem wieczorami lubimy tam spedzac czas, rozpalamy ognisko, smazymy kielbaski i jest super. Zima wykorzysujemy podczas duzych mrozow staw jako lodowisko... :smile:

A tak wogole nie mam juz zadnych znajomych wiec wszystko szlag trafil. No coz jestem "robalem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×