Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
wiejskifilozof

Forum co raz gorzej działa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to tylko ja to zauważyłem,że Forum działa coraz gorzej ? Dlaczego,próbuje 30 razy połączyć się z jakimś działem i nic nie wychodzi.

Z offtopik mogę bez problemu,natomiast z zabawy ?hm,czasem muszę kliknąć na wyraz zabawy i 30 razy zanim się połączę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ostatnio forum działa bardzo dobrze.

wiejskifilozof, problemy mogą powodować wirusy, robaki itd., które najczęściej podłapuje się na stronach xxx :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum dziala idealnie o kazdej porze dnia i nocy. Jak mialam problem aby otworzyc jakis watek musialam usunac ciasteczka na glownej stronie pod koszem i wszystko wracalo do normy...sprobuj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

forum kiepsko działa, inne strony działają szybko, a tu jest zamuła z dowolnym tematem łaczy się ponad minute i nie zawsze wchodzi,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A mnie forum działa dobrze. I to jest tym bardziej dziwne, bo mam dzisiaj problemy z Internetem i nie wszystko mi się dobrze otwiera, a forum działa tak jak zwykle :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiejskifilozof zawsze wiedzialam, ze marny ze mnie informatyk ale chec niesienia pomocy zawsze mnie wyprowadzi w pole :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiejskifilozof, jakiej przeglądarki używasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiejskifilozof zawsze wiedzialam, ze marny ze mnie informatyk ale chec niesienia pomocy zawsze mnie wyprowadzi w pole :D

Ja jestem jeszcze gorszy :smile:

Jerzy FireFox.To używam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiejskifilozof, to zrób tak. Wejdź w hamburger... takie trzy poziome kreseczki w prawym górny rogu ekranu... i> Historia> Wyczyść historię przeglądania i kliknij Wyczyść teraz. Przeglądarka powinna odżyć.

A masz zainstalowany CCleaner? http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/CCleaner.html

Jeśli nie masz zainstalowanego CCleaner to zainstaluj i czyść komputer co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie polecony przez na_leśnika adblock działa bez zarzutu ale nadal gdy piszę odpowiedzi w działach innych niż ten to po wciśnięciu entera dla poprawy czytelności wpisu okienko z gównowywiadem (najczęściej kwadratowa gęba aka. Pieroży) zajmuje cały ekran, muszę wcisnąć kolejny raz enter a wtedy wielki ryjec znika a ja jestem na górze strony i muszę scrolować w dół. Po instalacji adblock jedyna różnica to taka że gęba nie jest kolorowa tylko zaciemniona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wołodi, spróbuj sobie jeszcze w panelu użytkownika zmienić skórkę forum na starą (subsilver3)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W panelu użytkownika to się nazywa skórka? Podejrzewam że nie a w informatyce ssę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wołodi, Panel użytkownika -> ustawienia forum -> ustawienia prywatne. Tam masz opcję zmiany "Styl forum". Zmieniasz z Wide na subsilver3 i wsio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiejskifilozof, to zrób tak. Wejdź w hamburger... takie trzy poziome kreseczki w prawym górny rogu ekranu... i> Historia> Wyczyść historię przeglądania i kliknij Wyczyść teraz. Przeglądarka powinna odżyć.

A masz zainstalowany CCleaner? http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/CCleaner.html

Jeśli nie masz zainstalowanego CCleaner to zainstaluj i czyść komputer co jakiś czas.

Mój brat to robi :smile: ja nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi