Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drżenie zębów


edharis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ma ktoś z Was podczas nerwicy objaw stałego drżenia szczęki? Kiedy odchylam głowę do tyłu i przykładam dolne zęby do górnych odczuwam drżenie, jest ono stałe.

Czy wie ktoś z Was co może być przyczyną?

Dodam, że przez branie setraliny nabawiłem się bruksizmu, który trwa nawet po odstawieniu leków i muszę spać w szynie relaksacyjne, pewnie już do końca życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drżenie zębów?mi fajnie drżały obie dolne ósemki ze szczęścia kiedy uzbierało się nieco hajcu na leczenie kanałowe i tym samym unikając po raz kolejny się okaleczać. kiedy to aż ośmiu dentystów odmówiło leczenia a jeden już dał mi skierowanie na rwanie.puliptis mnie dopadło ni z gruszki ni z pietruszki zaraz przed samym wylotem za granicę,zaraz po zrobieniu scalingu.najpierw bóle były niespecyficzne ale po kilku dniach spać nie dawały jeść się też nie dało wreszcie przyplątała się gorączka,telepało mną i od zębów bolały już uszy i tył głowy.co się okazało że było w tym nie tylko zapalenie miazgi trzeciego stopnia ale również ropnie okołowierzcholkowe i zapalenie przyzębia jednocześnie więc nie wiedziałem nawet czy boli mnie ząb czy kość pod zębem czy jedno i drugie jednocześnie.podczas trepanacji i ekstrypacji krew się lała jak cholera z obu zębów.pózniej sączyły ropę.do tego liczne zarośnięcia w kanałach które trzeba było na siłe i na chama przebijać tymi miazgociągami.majstersztykiem leczenie endodontycznego ósemek jest leczenie jednego zęba u trzech róznych dentystów.jeden robi znieczulenie przewodowe i dokonuje trepanacji zęba i zatruwa go,inny po tygodniu usuwa miazgą z bakteriami celem niedopuszczenia do dalszego przenikania ich do krwioobiegu,a trzeci robi resztę czyli opracowanie,gutaperka.wszelakie próby leczenia kanałowego ósemek u jednego stomatologa zawsze kończy się rwaniem,otrzymaniem skierowania na rwanie lub odmową leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2016 o 20:50, edharis napisał:

Witam.

Czy ma ktoś z Was podczas nerwicy objaw stałego drżenia szczęki? Kiedy odchylam głowę do tyłu i przykładam dolne zęby do górnych odczuwam drżenie, jest ono stałe.

 

Post już liczy sobie dobrych kilka lat, ale zaryzykuję i zapytam o finał tej przygody. Udało Cię z tego wyjść? Drżenie żuchwy minęło? Przeżywam w tej chwili dokładnie to samo, z tą różnicą, że drżenie pojawiło się zanim w ogóle sięgnąłem po leki, które potencjalnie mogły wywołać taki efekt.

 

Czy ktoś z Was doświadczył czegoś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×