Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość sailorka

Tatuaż, piercing, dredy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Macie, chcecie mieć, lubicie, nie lubicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tatuaże - mam

piercing - miałem

dredy - nigdy nie myślałem nad nimi, bo w mojej okolicy za pierwszym winklem by mi je podpalili.

Już nawet z irokezem był często problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie posiadam, nie lubię. A jak macie i lubicie, to wiedzcie, że się diabeł Wami interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie posiadam, nie lubię. A jak macie i lubicie, to wiedzcie, że się diabeł Wami interesuje.

xD

Tatuaże i piercing - nie mam, lubię, sam chciałbym mieć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o, jaki miły, głupkowaty temat dla mnie:)

tatuaż - mam na pół ramienia, zrobiony 2 miesiące temu ale już szykuję się na następny, bo to wciąga.

piercing - kilkakrotnie przekuwałam chrząstki ucha, ale zawsze się to źle goiło i zarastało :/ za to nosze kolczyk w nosie

dredy - nie mam, ale swego czasu szalałam z kolorowymi włosami. różowymi, fioletowymi, zielonymi i niebieskimi. dziś farbuję na czarno, bo jestem odpowiedzialną panią z uniwersytetu. na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek1996

No widzę, iż osoby, które mają jeden tatuaż chcą więcej. Nic dziwnego w takim razie, że znam osoby, które już pokochały tatuaże. Dla nich to jest coś więcej, bo wpadają na różne konwenty itp.

Odpowiadając:

Tatuaże? Jeśli nie są zrobione na odpierdziel, a myśli się o zrobieniu długo, mają jakąś wartość to jak najbardziej tak. Chyba, że ktoś lubi proste typu jebać policję, inne "cuda" to droga wolna. Chociaż jest się z czego pośmiać :mrgreen: Sam nie mam, ale zamierzam kiedyś.

Piercing? Myślałem kiedyś o zrobieniu snake bites-a, ale chęci mi przeszły. Tak czy siak z umiarem mi się podobają.

Dredy? Nie, dzięki. Gdy miałem długie kłaki to mnie namawiali niektórzy, ale się nie zgodziłem. Jednak raz widziałem bardzo długie, bo aż do tyłka miał koleś i bardzo ciekawie to wyglądało plus były zadbane, więc takie są okej ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam tatuaże. inne rzeczy typu piercing mnie nie interesują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tatuaż - mam 3. Najważniejsza jest wojowniczka z kataną na pół pleców.

Piercing - miałam kiedyś 9 kolczyków, w tym 7 w uszach, 1 w nosie i 1 w wardze, ale musiałam wyjąć w pracy.

Dredy - mam i kocham.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A tunele w uszach? Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A tunele w uszach? Co myślicie?

Jak ktoś lubi - czemu nie.

Mi osobiście średnio się podobają,sam bym sobie nigdy nie zrobił.

Co do tematu mam 1 tatuaż,w planach na najbliższe 100 lat chce zrobić 2 rękawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tuneli sobie nie zrobię, za bardzo kocham kolczyki. Mam nawet jedne fake spirale co pewnie część ludzi wkurza ale wolę tak niz rozpychac uszy.

Z tatuazami mam tak, ze interesuja mnie poszczegolne artystki/artyści. Jak podoba mi się czyjś styl rysowania to zaczynam oglądać pracę...jest mnóstwo zachwycajacych, zdolnych osób w Polsce a na terminy u nich trzeba czekać.. również kwestia dogadania wzoru jest trudna bo wiele osób nie chce go pokazywać przed sesja. Dla mnie to było trudne bo miałam swoją wizję jak ma wyglądać mój tatuaż. Kolejny zamówiłam sobie u osoby, które mnie nie powala swoimi pracami ale jak dobrze przygotuje wzór to się zdecyduje. Termin mam za miesiąc. W przyszłości chciałabym jeszcze trzeci sobie zrobić u artystki która lubię. Ale to w późniejszych planach. Muszę dojrzeć do decyzji. Na pierwszy szykowalam się kilka lat ;) a drugi ledwie trzy miesiące. Teraz zrobię przerwę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem wszystko co autor wymienił.

Dredy nosiłem przez dwa lata, kolczyków już nie mam (kiedyś w języku, brwi i uszach).

A wydziarany jestem praktycznie cały, wydałem na to majątek i nadal wydaję. To jest jak nałóg, zrobisz jeden to na 99% zrobisz kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tunele 8mm, planuję kółko w wardze.

Kocham czarne tatuaże (szczególnie dotwork, mój ulubiony artysta to Sucha Igła), ale sama bym się nigdy nie zdecydowała, bo jestem bardzo zmienna w swoich decyzjach i na pewno żałowałabym tatuażu po kilku latach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Macie, chcecie mieć, lubicie, nie lubicie?

Tatuaże - chcę mieć

Piercing - noszę zwykłe, konwencjonalne kolczyki

Dready - prawdopodobnie byłoby mi w nich do twarzy, ale byłabym kojarzona z klimatami rege/wege, które mi są zupełnie obce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi