Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam 27 lat i czuję się staro


qqu

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumiałem o co Tobie chodzi i wiem że miałeś na myśli młodszych, takich z którymi będę dobrze się dogadywał. Mam dobrych znajomych pośród rówieśników. Wiem, trochę dziwnie to napisałem.

Nie zrozumiałeś. Przeczytaj jeszcze raz.

Dobra, nie miał na myśli młodszych. Wybacz, ale jestem po 12 godzinach pracy (2gi raz pod rząd) i kilku słabo przespanych nocach. Nie rób mi testów z czytania ze zrozumieniem.

 

Bo Ty chyba z jednej strony chcesz, a z drugiej czujesz, że nie powinieneś. Ale mogę się mylić.

Nie mylisz się. Chociaż to sprawa bardziej skomplikowana... Nie chodzi tylko o to co mogę lub czego nie mogę robić, ale i o to że jestem już stary.

Poza tym czasu nie oszukasz... W pewnym momencie po tej całej zabawie może okazać się że chciałbym mieć własne dziecko, żonę... a na liczniku będzie druga połowa 40tki. I co wtedy? Wyrwać gorącą 20tkę? Sorki ale nie jestem taki. Dla mnie dopuszczalna różnica to 4, max 5 lat...

Czasu nie da się oszukać. Niektórzy próbują ale po prostu się nie da.

Gdy spojrzysz w lustro i zobaczysz siwy włos, zmarszczki... to co? Oznaka młodości? Nie... ja tego nie chcę przeżyć.

 

Gdy patrzę w lustro nie widzę młodzieńca. Widzę faceta. Faceta który zbliża się do 30tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autorze nie pocieszę Cie, mam dokladnie to samo , z tym ze mam 23 lata zaraz 24,

ale to bezznaczenia bo i tak gna do przodu a mniej juz nie bedzie...

bezsensu to zostalo wymyslone.

nie potrzebnie ktos sobie wymyslil zegar, kalendarz. mysle ze lepiej by nam bylo bez tego. a tak jest presja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×