Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kosz


charakterny

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wszystkie linki w jedna calosc, zeby bylo jasne o czym "mowily"

 

http://sprawdzlek.pl/xanax/ (link dotyczacy leku, o ktory pytaly inne osoby na forum)

 

(link dotyczacy szkodliwosci lekow psychotropowych, wypowiada sie znany chemik)

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-zwiazek-kanaly-korzeni-zebowych-rak-2014-12 (Link mowiacy o tym ze nei tylko leki psychotropowe zatruwaja nasz organizm, ale rownie zinne toxyny, majace znazcacy wplyw na nasze zdrowie)

 

http://www.alergikus.pl/alergia-na-meble-formaldehyd/ (link o innych toxynach majacych wplyw nanasz uklad opdornosciowy i nerwowy)

 

http://polki.pl/we-dwoje/mozg;-;chronmy;go;przed;toksynami,artykul,26984.html( Link mowiacy o tym, jaki wplyw maja toxyny na nasz mozg i zdrowie psychiczne)

 

https://kefir2010.wordpress.com/2012/03/31/zabijanie-i-okaleczanie-psychotropami-mocny-tekst-oskarzam-lekarzy-media-kartel-farmaceutyczny-o-zbrodnie-z-art-konwencji-genewskiej-dotyczacej-zbrodni-ludobojstwa/ (Link mowiacy o lekach psychotropowych oraz ich wplywie na nasze zdrowie)

 

(artykul o oantydepresantach i uzaleznieniu od nich)

 

http://revitum.pl/oczyszczanie-organizmu (Link do artykulu mowiacego o osczcyszczaniu organizmu z toxyn, o tym jak zyl wplyw maja na nasze zdrowie)

 

http://www.macierz.org.pl/artykuly/zdrowie/psychotropy_tylko_ciemna_strony_mocy.html ( Link o lekach psychotropowych, o ludziach poszkodowanych przez leki, uzaleznionyhc itp)

 

https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/07/25/prawie-kazde-uzycie-lekow-psychotropowych-jest-niekonieczne/ (/link o lekach psychotropwoych, czy naparwde sa one konieczne? )

 

http://antidepressantwithdrawal.info/pl/stronaglowna.html (link mowiacy o tym w jak isposob odstawic leki psychotropowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując :

1. Szpitale psychiatryczne to współczesne obozy koncentracyjne w których praktykują dzisiejsi Josef Mengele, Carl Clauberg, czy też Horst Shuman

2. Współczesna psychiatria to twór pod agendą lobby farmaceutycznego, którego jedynym celem jest

jak najskuteczniejsza potencjalizacja dochodów firm farmaceutycznych

3. Nie istnieją choroby psychiczne. To tylko normalne objawy podciągnięte pod DSM

4. Leki psychiatryczne służą tylko po to aby wywoływać objawy, które znakomicie sankcjonują podawanie kolejnych, jeszcze silniejszych leków, co w efekcie może prowadzić do śmierci ( tylko w tym przypadku co to za zysk dla niecnych firm )

5. Produkuje się na całym świecie toksyczne meble wywołujące objawy, które skorumpowani psychiatrzy mogą już interpretować jako ( nieistniejące oczywiście) choroby psychiczne, co uruchamia całą procedurę przedstawioną w punkcie 4

6. Stomatolodzy przyczyniają się znacząco do wspierania lobby farmaceutycznego ( tym razem reprezentującego producentów leków cytostatycznych) poprzez nagminne wywoływanie u swoich pacjentów choroby nowotworowej

7. Wszystkie te rewelacje znajdują potwierdzenie w wypowiedziach „znanego chemika” ( ciekawe tylko w jakich kręgach – można sobie samemu poszperać, tylko należy uważać aby nie zaczytać się w tezach innych „znanych” )

8. Portal Polki.pl jest skarbnicą merytorycznej wiedzy. Możemy również tam między innymi dowiedzieć się o:

-6 skutecznych tricków na walkę z podjadaniem

-Jaką jesteś kochanką (test)

-Wow. Pierwsze zdjęcie Anny Dereszowskiej po porodzie

-Doczekaliśmy się! Agnieszka Kaczorowska ma nowego partnera!

-Miewasz nieświeży oddech? To może być halitoza!

- Jak uniknąc infekcji intymnej na urlopie

9. Kolejnym kompendium wiedzy są sponsorowane artykuły przeróżnych prywatnych podmiotów gospodarczych ( z tym, że mechanizm tychże jest prosty- sygnalizacja problemu-eskalacja problemu- straszenie problemem- oferencja stuprocentowo skutecznego rozwiązania problemu tylko i wyłącznie przez ów podmiot )

 

Z niecierpliwością czekam na kolejne rewelacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie prawa tu wyzywac za to ze ktos wklei link .

To naprawdę brzmi dość paranoicznie i urojeniowo. Nikogo nie wyzywam. Polemizuję.

 

Gdzieś podskórnie mam wrażenie że cała ta pisanina ma na celu przygotowanie gruntu pod zareklamowanie na przykład „ Pierwszej 100% skutecznej prywatnej kliniki zajmującej się kompleksowym odtruwaniem organizmu najnowocześniejszymi, opracowanymi przez amerykańskich naukowców metodami” której to okażesz się właścicielem lub udziałowcem.

Już tu kilku takich było. Przekonywali do wszelakich rewelacyjnych stuprocentowo skutecznych suplementacji po czym „nieśmiało” wrzucali link do sklepu z suplementami

Właściwie link do Firmy Revitum czy też Firmy Alergicus można już by pod takie działanie podciągnąć

 

Jak znajdę czas to spróbuję nakreślić swój punkt widzenia w temacie psychiatrii, leków psychotropowych oraz wszelakich toksyn.

Zapewniam, że nie są to populistyczne przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×