Skocz do zawartości
Nerwica.com

[SPOILERY] Star Wars: The Force Awakens


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Plecam trylogie "Gwiezdne Wojny: Trylogia Thrawna"

W pięć lat po zwycięstwie Rebeliantów wielki admirał Thrawn zamierza odbudować potęgę Imperium. Równocześnie w stolicy Nowej Republiki ambitny polityk dokonuje przewrotu i obejmuje władzę. Han i Luke muszą go powstrzymać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plecam trylogie "Gwiezdne Wojny: Trylogia Thrawna"
W pięć lat po zwycięstwie Rebeliantów wielki admirał Thrawn zamierza odbudować potęgę Imperium. Równocześnie w stolicy Nowej Republiki ambitny polityk dokonuje przewrotu i obejmuje władzę. Han i Luke muszą go powstrzymać..
Skoro będzie pełno filmów to może niektóre zapełnią lukę 30 letnią między oryginalną trylogią i najnowszą. Słyszałem same dobre rzeczy o trylogii thrawna fajnie by było ją zobaczyć na dużym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakby robił w kuchni śniadanie ? :105:

Było pokazane, że unosi gruszki Mocą :105:

 

Jeszcze mi się podoba część w której jest ten pokraczny robot co chrypie,kapitan grives

 

Powtarzaj za mną: cybernetycznie zmodyfikowany Kaleesh Generał Grievous :nono:

 

 

Haha,dzięki za przypomnienie ,ale jakoś chyba bardziej mi do niego pasuje takie luźne określenie =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ładnie pięknie tylko Disney wyrżnął w znacznej mierze dotychczasowy kanon. :roll: Z tego co pamiętam to mówiono swojego czasu , że mimo iż na chwilę obecną niekanoniczne, to disney może w swoich filmach wykorzystać czy inspirować się pewnymi wątkami z expanded universe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ładnie pięknie tylko Disney wyrżnął w znacznej mierze dotychczasowy kanon. :roll: Z tego co pamiętam to mówiono swojego czasu , że mimo iż na chwilę obecną niekanoniczne, to disney może w swoich filmach wykorzystać czy inspirować się pewnymi wątkami z expanded universe.
Dowolnymi które im się spodobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach przygotowań do nadchodzącej premiery znalazłem taką oto perełkę. Fanowski edit wszystkich 3 prequeli, z dobrego źródła wiem że bardzo fajny.

W tej chwili oglądam phantom menace i faktycznie jest 10 razy lepszy od oryginału, mnóstwo drobnych poprawek i wyciętych bzdurnych fragmentów. Jakość obrazu nie powala ale nie jest zła. Co do epizodów II i III to wypowiem się dopiero jak obejrzę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, Ooo, trzeba będzie obczaić przed premierą. Mam nadzieję, że koleś wyciął dużo Jar Jara. :P

 

A ja mam zrzutę wszystkich najnowszych trailerów, teaserów jeżeli ktoś jeszcze nie widział. Jest sporo nowego materiału.

 

Star Wars The Force Awakens Official international trailer #2 AKA Chinese Trailer (2015)

[videoyoutube=WoKUwVsnkUQ][/videoyoutube]

 

Star Wars: The Force Awakens Japanese TRAILER (2015)

[videoyoutube=7XNit858b6I][/videoyoutube]

 

Star Wars: The Force Awakens “Secret” TV Spot (Official)

[videoyoutube=mMDgTt4kLdo][/videoyoutube]

 

Star Wars: The Force Awakens “All the Way” TV Spot (Official)

[videoyoutube=A9RtGRFNQxs][/videoyoutube]

 

Star Wars: The Force Awakens Finn TV Spot (Official)

[videoyoutube=rj8jWBig0bs][/videoyoutube]

 

Star Wars: The Force Awakens 60 Second TV Spot (Official)

[videoyoutube=W6HN9soeGa8][/videoyoutube]

 

Star Wars: The Force Awakens TV Spot (Official)

[videoyoutube=9owoYz5ikvI][/videoyoutube]

 

A na koniec bardzo fajny (imho) fanowski trailer uwzględniający cały dostępny footage.

[videoyoutube=tUW7EDJmWUA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odświeżeniu nowej trylogii od Jar Jara bardziej mnie dobił 9-cio-latek konstruujący roboty, odrzutowce wyścigowe i pilotujący statki kosmiczne. Nie wszystkie 9-cio-latki, które uczę znają swój adres i imiona rodziców.

I nie zamydlajcie mi oczu urodą ani liczbą midichlorianów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o dzieciaku (nie pamiętam ile miał lat , ale pewno niewiele więcej od Aniego jak składał te złomy), który poprawia teorię względności Einsteina, ale co ja tam wiem. :bezradny: Pewnie sawanci, niektórzy autystycy i inni geniusze z przypadku tak mają.

 

Ewentualnie [uwaga! zamydlanie oczu midichlorianami], jako że Ani został poczęty bezpośrednio z woli Mocy mógł dostać taki dar od losu jako wybraniec. Analogią do Jezusa, który również przyszedł na świat w wyniku dziewiczego poczęcia(nie mylić z niepokalanym poczęciem) i pewnie też miał jakieś nadzwyczajne skille już jako dzieciak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, no uważam, że dzieci powinny już zacząć konstruować własne, w końcu mają te zajęcia dodatkowe z robotyki :mrgreen:

 

Dark Passenger, a potem i tak smutna pipa z niego wyrosła (właśnie oglądam).

 

A tak już z bocznego wątku, było parę spektakularnych przypadków geniuszy z autyzmem, co przej jakiś czas tworzyło wrażenie, że każdy autystyk ma jakieś super moce, a przeważnie bardzo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, Ooo, trzeba będzie obczaić przed premierą. Mam nadzieję, że koleś wyciął dużo Jar Jara. :P

Wyciął sporo jar jara, a to co zostawił jest dużo lepsze bo JJ ma zmieniony głos na niezrozumiały (jak greedo np) z podpisami. Podpisy są oczywiście kompletnie inne i dialogi jar jara są dużo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera w LA , a 16 grudnia znoszą embargo na recenzje prasowe , więc pora zacząć unikać niektórych miejsc w sieci. Wystarczy już spoilerów, poza tym lwia część to i tak rumory, fejki i radosna twórczość fanboyów.

 

Ostatni njus(niepoprawny politycznie, bonasz nazi chłoptaś leje czarnego z pirueta)-

[videoyoutube=P4qGoBIzWOE][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×