Skocz do zawartości
Nerwica.com

urojenia


ponura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałabym poznać waszą opinię.Od ponad 15 lat choruję na nerwicę natręctw.Według mnie jest to straszna choroba i po prostu czasem sobie z nią nie radze. Jeśli chodzi o moją nerwice w sumie zastanawiam się czy nie zostałam nie właściwie zdiagnozowana albo czy po prostu coś do tej choroby nie doszło.Mam urojenia wiem to ponieważ był już taki okres w moim życiu że nie wychodziłam z domu bo bałam się że zdradzę mojego partnera i ktokolwiek koło mnie przechodził miałam urojenia że z tym kimś coś robiłam i zdradziłam swojego partnera i pomimo to że mój mąż był ze mną w domu cały dzień ja i tak miałam myśli że wyszłam gdzieś i coś zrobiłam i musiałam się z tego tłumaczyć pomimo to że nie spuścił mnie z oka nawet na sekundę bo w tamtym okresie miałam takie lęki że nie chodziłam nawet sama do toalety to była najgorsza postać mojej nerwicy i właśnie teraz po roku spokoju z nn mam nawrót w tej samej postaci.Naprawdę kocham bardzo swojego męża i nie chce go krzywdzić bardzo boję się że go stracę.Te urojenia są ze mną 24h na dobę i po prostu chciałabym wiedzieć czy to nie jest początek schizofrenii bo ja zawsze jestem przekonana że coś złego zrobiłam mimo że mama i cała rodzina uświadamia mnie w tym że nic kompletnie się nie wydarzyło chciałabym jakoś sobie pomóc boje się tabletek psycholog mi nie pomaga ale sama dla siebie chciałabym wiedzieć co może mi dolegać.Wyraźcie swoją opinie czy wiecie może co to jest czy też na to cierpicie i jak sobie z tym radzić.Dla mnie nasz związek mój z mężem jest najważniejszy i chce w końcu przestać zadręczać się tymi myślami o zdradach i cieszyć się z tego że mamy tak cudowny związek od wielu lat i że mam przy sobie tak bardzo kochającą osobę.Pomóżcie proszę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×