Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


ewangelina.petri

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia nie śpię,bo zbliża się rok szkolny, aja nie mam za co kupić podręczniki dla córki.Nie pomagają leki.Pomóżcie wybrnąć mi z tej sytuacji.Zadzwońcie do mnie lub napiszcie.Nie mam nikogo z kim mogłabym podzielić się swoimi problemami i poradzić

TEL.085-7-325-711

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic takiego nie ma,ale dziękuję CI,że się odezwałes

 

Nie ma, czy nie sprawdzałaś?

 

Może bylibyśmy w stanie wymyślić nieco więcej rozwiązań, gdybyś napisała trochę więcej, ot chociażby mniej więcej rejon, w którym żyjesz, (można by poszukać w sieci stron wspomnianych organizacji znajdujących sie najbliżej) oraz co nieco o swojej sytuacji, jak sie w niej znalazłaś itp? Oczywiście, jeżeli chcesz - nie naciskam.

 

Wiem, że również w szkołach, już po rozpoczęciu roku szkolnego zajmują się taką pomocą... Bez dokładniejszych informacji niewiele przychodzi mi do głowy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ewangelina.petri. Witaj na forum.

Myślę, że jak napiszesz czego konkretnie potrzebujesz (podręczniki) być może ktoś znalazłby u siebie niepotrzebne. Możliwości jest wiele :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wszystkie rady,ale nie jestem w stanie z nich skorzystać,a dlatego ,że sytuacja materialna moja i dziecka jest coraz gorsza moja renta 500 zł.nie wystarcza nawet na życie.POTRZEBUJę pracy przez internet lub telefon,gdyż mam też kłopoty z poruszaniem się.Jeśli ktoś wie o takiej konkretnej pracy, to proszę o kontakt na emela, bądż telefon.ale że tak szybko nie zarobię podaję nr. konta KREDYT BANK SA 38 1500 1344 1013 4017 8355 0000.POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich postach podano sporo instytucji, do których możesz sie zwrócić - wiele z nich jest w stanie wysłać pracownika, jeżeli jesteś niepełnosprawna. Nie zrozum mnie źle, ale myślę, że byłoby o wiele lepiej, gdybyś postarała się chociaż z tych rad skorzystać, miast kwitować je zdaniem ''nie mogę'' i podaniem numeru konta. Może to zabrzmi brutalnie, ale skoro możesz wybrać pieniądze z banku, to możesz i poprosić o pomoc gdzie trzeba... Jeżeli zrobiłby to ktoś za Ciebie, to ta sama osoba może poprosić o pomoc dla Ciebie w wyżej wymienionych instytucjach, nawet jeśli jest niepełnoletnia.

 

Mam bardzo wiele zrozumienia dla trudnych sytuacji, ale dla ''daj'' bez wykorzystania wszystkich możliwości już nieco mniej...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×