Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Bode Miller, powodzenia! Może nareszcie odniesie właściwy skutek. U mnie nastrój jako tako. Mam remisję - więc da się żyć. Tylko cielsko niedomaga jakoś

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, hejka :) Dobrze. Tylko mózg mi się gotuje, lapek zresztą też, sto okien przeglądarki otwartych, tarabanię w klawiaturę... :pirate: Cały dzień opierniczania się, a teraz przyleciała praca :? Do 2 pewnie posiedzę. Już się przekąskami obłozyłam naokoło :mrgreen:

A Ty pakujesz się już? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przed niedawno wróciłem z Meksykańskiej knajpy. Zamówiłem sobie Taco :)

Nicholas1981, ważne ,że z główką w porządku. Noga się w końcu wyleczy. Na moto już pewnie nie wsiądziesz:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silvo, to dołączaj do świętowania :)

magnolia84, oooho, ktoś musowo mi co innego obiecał wczoraj! :P No to pracuj pracuj, byś nocki nie zarwała, jeśli się uda,to światłowodem przesyłam nieco energii dla Ciebie, byś szybciej skonczyla :) Ja już praaaawieee spakowana, kręcę się trochę, czytam forum, słucham muzy, co chwila coś wrzucam, o czym zapomniałam, niedługo skończę pakowanie i jakiś film sobie wrzucę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, przemykałam się dziś chyłkiem po forum, żebyś mnie nie przyłapała na nieróbstwie :mrgreen: Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych dostałam pliki niedawno i popracuję dziś trochę (czuję się na siłach), żeby na jutro zostało jak najmniej, bo po południu wybywam żubry straszyć :D

Ooo, taki fajny klimacik masz tam teraz :)) Ile dni wolnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×