Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć!


Grażyna Połóg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Znalazłam tą stronę jakiś czas temu, ale dopiero teraz piszę. Znowu trafiłam w swoje błędne koło naganiających się myśli. Znowu chciałabym nie istnieć i nic nie czuć. Jakby mnie nie było wszystkim byłoby lepiej. Szukam przyczyny i winę przerzucam na innych, na tych co najbliżej. Na babcię, która zamiast robić sobie kuku mogła się zająć mną (miałam 6 lat), na rodziców, którzy nigdy chyba nie powiedzieli mi, że robię coś dobrze, na Krzysia, który zrobił coś, albo nie zrobił czegoś, na Jasia - synka, bo jest dzieckie , a jak to dzieciom... na siebie najbardziej, że mam tak mało odwagi... To minie, będzie cisza, spokój, a za jakiś czas wybuchnie znowu. Pięknie się urzalam nad sobą. Wczoraj obgryzłam znowu resztkę paznokci jaka mi została. Idę z Jasiem na spacer. Cześć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grażyna Połóg, witam cie juz oficjalnie- widzialam, ze z forum juz sie zapoznalas wczesniej ;) mam nadzieje, ze juz nie czujesz sie sama :D

 

nie tak latwo znalezc przyczyny swojego stanu... niektorym nie udaje sie do nich dotrzec :roll: ale to nie znaczy, ze nie poradzisz sobie z nerwica ;)

 

na paznokcie polecam zele lub akryle... znacznie gorzej smakuja ;)

 

pozdrawiam i mam nadzieje, ze bedziesz nas czesto odwiedzac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi być tak serdecznie powitaną. Dzisiaj jest trochę lepiej, przez moje wybuchy życie sobie skmplikowałam (jak zwykle). mogę też popełniać gafy, bo internet w domu mam ze dwa miesiące. Dzięki!

Ps. Wiem, że Jasie są najgrzeczniejszymi chłopcami na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×