Skocz do zawartości
Nerwica.com

GLYX-13 (Rapastinel) !Niedostępny w PL!


Gość miko84

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dalej testowany. Pod koniec kwietnia będę miał możliwość dostania tego leku w próbie klinicznej. Na wiki jest napisane, że zaliczył faila w III fazie, jednak lekarz mi powiedział, że wierzy bardziej II fazie niż III - z jakiegoś powodu. Firma pompuje nadal miliony w ten lek, może ma jeszcze szanse wejść na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zzYxx napisał:

Jest dalej testowany. Pod koniec kwietnia będę miał możliwość dostania tego leku w próbie klinicznej. Na wiki jest napisane, że zaliczył faila w III fazie, jednak lekarz mi powiedział, że wierzy bardziej II fazie niż III - z jakiegoś powodu. Firma pompuje nadal miliony w ten lek, może ma jeszcze szanse wejść na rynek.

Z tego co kojarzę to esketamina miała jeden negatywny wynik w III fazie. Natomiast pozostałe 2, 3 czy może 4 były pozytywne. Esketamina została zarejestrowana.

Więc jest nadzieja, że ten jeden fail może nie przekreślić rapastinelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Nie mam dobrych wiadomości odnośnie Rapastinelu. Biorę udział w testach, dostałem jedną dawkę. Reakcja organizmu prawie żadna, lekkie przymulenie, po kilku dniach zjazd psychiczny (ale tu nie jestem pewien, czy to na wskutek tego leku). Dzisiaj dostałem informację od lekarza, że program badawczy zostaje przerwany, ponieważ "analiza danych ujawniła, że lek nie jest tak skuteczny, jak oczekiwano".

Dodatkowa informacja, że problemy ze skutecznością pojawiły się już wcześniej: https://www.evaluate.com/vantage/articles/news/trial-results/rapastinel-flop-leaves-allergan-hole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×