Skocz do zawartości
Nerwica.com

Byc znow dzieckiem...


mousike

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu kiedy dopadla mnie depresja i nerwica coraz czesciej przypominam sobie momenty z dziecinstwa i za nim tesknie. Dziecko zaczyna poznawac swiat ma w sobie wiele zycia i pozytywnych emocji...marzen pragnien motywacji... najmniejsza rzecz potrafi w nim wyzwolic potok radosci i ekscytacji. Do tego poczucie milosci do rodziny poczucie przynaleznosci do niej , poczucie tesknoty. Poczucie ze ma sie swoj azyl swoje miejsce w ktorym wszystko musi byc dobrze. Przebywanie wsrod osob najblizszych ktorych slowa potrafia natychmiast podniesc na duchu i otrzec nawet najbardziej gorzkie lzy. Poczucie bezpieczenstwa bezwarunkowego i tego ze ktos czuwa.

 

Wracam bardzo czesto do rozych dobrych momentow z mojego dziecinstwa... kiedy mama budzila mnie w weekend rano zapachem ciasta, kiedy opiekowala sie mna gdy chorowalam, kiedy tata zabieral mnie w rozne miejsca. Jest wiele takich wspomnien w mojej glowie kazdego dnia, takich zwyklych jednak jestem ich jakby spragniona i dzis przez moja chorobe.

 

Dzis przewaznie nie czuje sensu istnienia czegokolwiek wszystko jest puste i bez wyrazu wyjalowione meczace nudne i przykre... bardzo przykre. Czuje na sobie ciezar kazdej czynnosci jakbym robila dobra mine do zlej gry przed soba i przed innymi jakbym zyla wbrew swoim myslom bo mysle ze nie chce mi sie zyc.

Dzis ulge potrafi mi przyniesc mysl ze kiedys umre jak wszyscy i wtedy zaznam spokoju.

 

Jak jest z wami? Wracacie czasem do swojego dziecinstwa? Tesknicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×