Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOCY PILNEJ!!! BŁAGAM!!!


Katrix

Rekomendowane odpowiedzi

Admini i Moderatorzy! Widziałam podobny wątek, ale ja potrzebuję

pomocy natychmiast! Nie mogę wiecznie chodzić niewyspana!

 

 

 

 

wyda Wam się to dziwne i głupie, bezsensu i niepotrzebnym zawracaniem głowy, ale jak widzicie ze post napisany po czwartej, mój lęk jest duży. Owszem, boję się wszystkiego panicznie, ale najbardziej stawonogów. BOJę SIę BOJę SIę BOJę SIę! Panikuję na widok kochanych mimo wszystko topików, albo ciem, które gdy usmarzą się w lampie to ryczę jak najęta. Przed chwilą wyłaczyłam ekran bo ćma która wchodzi do tego pokoju co noc ;p przeraża mnie, i gdy poleciała, latała po pokoju, była na wysokości mojego pasa, tak latałam po pokoju że pufo-krzesło przewróciło się i omało nie było krwi.

Zgadnijcie, czemu od kilku nocy nie sypiam? :?::?::?: nie chcę kłopotac matki, bo ona musi się wyspać.... Ja nie sypiam. Bardzo się boję. Tak dalej być nie może! Pomocy!

 

 

P.S. Jeżeli ten temat tu nie pasuje to go przestawcie z łaski swojej bo z tego lęku to nawet nie wiem gdzie go umieścić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie lampę na ćmy !!! muchy zamiast przylepca, zapala się ją na noc i światło je przyciąga, onew są w jakiś sposób porażane!!!!

kiedyś baŁAM SIĘ CIEMNOŚCI, PAJĄKÓW TO CHYBA ŻE OGROMNYCH TO BYŁO ZWIĄZANE ZE SRASZENIEM NIE PRZEZ BABCIĘ, przeszło gdy musiałam spać sama z dziećmi jak mąż wyjechał, zapalałam światło, a potem zaczęłam sypiać ze zwierzakami i jakos żyję !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak poważnie włączasz odkurzacz na ssanie na maksa i po zawodnikach

Tiaa,zawsze wjeżdżając do teściowej (na wsi -rozumie się ;) ),pierwsze co szalałam z odkurzaczem,sama strasznie się boję...brr,pająków i innego robactwa,w ten sposób pozbywałam się intruzów.

 

W łazience....oj animal planet :lol:ktoś kto się tym fascynuje mógłby nagrać zapładnianie ,rozmnażanie i takie tam....

 

Chyba da się przywyknąć,ale ja sama jakos nie potrafię ..

 

I powiem Wam coś jeszcze...moja nerwica lękowa chyba tu ma źródło..ja zaczęłam chorować odkąd miałam się przeprowadzic na osiedle na którym są......prusaki,przeprowadzka,lęki ,nie spanie po nocach.Wytępiłam cholerstwo,nerwicy jeszcze nie ale wiem że poniekąd tu było źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×