Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Furiatki nie. Jestem trochę szalona i lubię prowokować - wcale nie wyglądem. Raczej mówiąc wprost to co ludziom jest nie wygodne. Ale też bez jakichś ataków i zamieszania wokół siebie. Staram się to zrównoważyć. Łatwo nie jest ;)

 

Czy uważasz, że odsunięcie rodziców od związku jest wobec nich nie w porządku i trzeba się im podporządkowywać, pozwalać im przesuwać nasze granice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet jak się lubi sadomasochistyczne trójkąty (czworo??) to lepiej tę fantazję inaczej zrealizować ;)

 

Fantazjowałaś/eś o trójkącie?

 

Tak, ale nie z teściami :P Chyba doznałabym urazu do seksu. Moja psychika nawet nie chce próbować :P

 

Czy jesteśw stanie oddać komuś kontrolę? Tak na maxa komuś zaufać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.

 

Lubisz wykazywać swoją wyższość nad innymi?

 

Nie mam takieJ potrzeby. Nie czuję się też specjalnie wyższa nad innymi. Bym powiedziała, że wręcz odwrotnie.

 

oddać kontrolę tak, zaufać nie hehe mądrze i zdrowo ;)

 

A Ty?

 

Ja ogólnie też jestem za tym aby było zdrowo i nie wpadać w skrajności, ale ostatnio miałam dużo na swoich barkach, chociaz niby od dziecka pod wiatr, że chciałabym nie tyle trwać w braku kontroli cały czas, co mieć szansę na momenty kiedy mogę bez obaw komuś oddać wszystko a on tego nie wykorzysta.

 

Wierzysz w ludzką bezinteresowność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co jest śliskim tematem :P ?

 

Mi sie wydaje, że wyrazam sie dosyć jasno i precyzyjnie. Przynajmniej się staram.

 

Moje emocje dziś są po prostu stabilne. Ogólnie udało mi sie dzis utrzymać spokój i chłodne poejście do spraw.

 

Ponawiam pytanie o zwierzęta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak ktoś wie co robi i czego chce i wyraża się konkretnie. Jeśli nie wie czego chce, nie wie co o czym myśleć, też mówi wyraziście i konkretnie " nie wiem bo..." i przedstawia swoje dylematy. Tak więc w praktyce, w codziennym funkcjonowaniu, lubię konkrety, sama się staram ułatwiać życie i być konkretna, ale nie uważam jednocześnie, że życie jest tylko czarno białe więc jestem w stanie przyjąć, że często trzeba wykazać się empatią bo nie kazdy umie siebie lub coś pkreslić. Siebie czasem sama nie umiem, ale staram się być w tym konkretna :P Trochę masło maślane ale mam nadzieję, że wiadomo co miałam na myśli?

 

 

Skąd się wziął pomysł na Twój nick i avatar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avek się zmienia, a chojrak był moim ulubionym bohaterem i jako dzieciak często się z nim uosabiałam

 

A na Twój?

 

Nick miał być zupełnie niezwiązany ze mną. Taki bezimieny w jamiś sensie. Tylko cyfra się zgadza.

Obrazek - lubię kontrasty a jak go wybierałam, pomyślałam "Boisz się być odważna" dlatego, że chcialam wybrać inny niż początkowo kliknęłam. Dałam głos wewnętrznemu głosowi ;)

 

Z kilku złożoności sytuacji życia i przez próżny nadmiar czasu.

 

Czy człowiek to istota próżna?

 

Uważam, że tak. Mało kto jest w stanie wyzbyć się własnego egoizmu, zrobić coś bezinteresownie, nie oczekując niczego w zamian. Czy być obok tak po prostu....

 

Czujecie się czasem jak zmęczeni starcy? Zmęczeni ilościa problemów i doświadczeń... wyprutych przez emocje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×