Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
skinnymannequin

Stetaloft 50mg/Tegretol 200 mg - silne bóle głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 9 miesięcy brałam Sevrenon (escitalopram), od tygodnia mam zmienione leki na Setaloft (50 mg) wraz z Tegretolem (200 mg). Przez 8 dni miałam brać 1 tabletkę Setaloftu i po połówce Tegretolu poźniej zwiększać co 8 dni stopniowo leki do 1 tab. x 2 razy dziennie z każdej.

 

Problem jest w tym, że przez ten tydzień dokuczają mi bóle głowy, które nasilają się rano przed wzięciem tabletki i po wzięciu. Cały dzień chodzę senna, otumaniona, mam uczucie ciężkiej głowy, w dodatku dokucza mi natarczywe łupanie w głowie. Opuszczam przez to szkołę (z rana czuje się najgorzej), nie mam siły na nic. Zwykle chodzę spać i głowa przestaje boleć, ale wczoraj w nocy przeżyłam koszmar. Ból głowy w nocy był nie do zniesienia, myślałam już, że uderzę głową w ścianę.

 

Czy ktoś miewał podobne skutki uboczne podczas brania któregoś z leków? Czy to normalne i muszę się przemęczyć/przecierpieć? Ile jeszcze będę musiała się tak męczyć? Wydaje mi się, że to wina Tegretolu, ale nie jestem pewna. Boję się też wziąć tabletkę przeciwbólową, bo nie wiem czy nie wejdzie w jakąś reakcje z lekiem.

Dzwoniłam dzisiaj do psychiatry o poradę, ale niestety nie doszło do skutku. Powinnam jutro zwiększyć dawkę Tegretolu, ale boję się, że bóle będą jeszcze gorsze.

 

Proszę o poradę. : <

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×