Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiana zawodu po 30-tce (i wzwyż)


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem podobnego tematu. Z racji tego, że zaczynam się dusić w tym co robię i rotacje pomiędzy firmami nie wiele zmieniają, mam już pewne plany co do przebranżowienia się. Niestety 4 lata studiów i duży strach przed porzucenie dotychczasowego zajęcia. Komuś się udało z powodzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to jest, też miałam takie odczucie w swojej wcześniejszej pracy, ale kiedy ją straciłam i muszę się przebranżowić, to żałuję że nie mogę jednak w swoim zawodzie :/ Najgorsze jest to, że z takim doświadczeniem jak mam i specyficznymi studiami ciężko mi choćby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja nie mam żadnego zawodu to mi nie grozi. Ale raczej już nigdy w życiu nie pójdę robić do budowlanki bo to coś co mnie straszliwie dobijało gł psychiczne bo totalnie się do tego nie nadawałem i uznawano mnie tam za opóźnionego w rozwoju. że tez tyle lat tam wytrzymałem.

 

Ale myślę że jak ktoś źle się czuje w zawodzie, pracy to trzeba to rzucić nawet kosztem utraty pracy czy początkowo niższych zarobków nie ma sensu się męczyć w czymś czego się nie lubi lub ma dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×