Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość - ale jaka


nieodgadniona26

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W tej części forum są wyodrębnione po szczególne zaburzenia osobowości. z ciekawości poczytałam o wszystkich. Trochę przeraziłam się tego co wyczytałam i wywnioskowałam. Wiem jedno mam duże zaburzenia osobowości i mogę powiedzieć że da sić mnie zakwalifikować do paru grup zaburzeń. A mianowicie:

1. Obsesyjno-kompulsyjne zaburzenia osobowości (nerwica natręctw)

2. Zaburzenia osobowości unikającej

3. Zaburzenie osobowości Borderline

4. Schizoidalne zaburzenia osobowości

Tego nie stwierdził lekarz żaden. Boje się że przy tych zaburzeniach stracę jedyną osobę z którą rozmawiam. Nie mam pojęcia co zrobić z sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mu mówić że idziesz do psychologa, podobnie jak nie musisz mu mówić że idziesz do lekarza. Mam wrażenie że te diagnozy są trochę na wyrost. W internecie łatwo jest wszystko mieć. Idź się zbadaj i jak rzeczywiście będziesz coś miała, to mu powiesz (jak będziesz chciała).

Też wydaje mi się że związek, w którym zostawia się drugą osobę tylko dlatego że poszła do psychologa, jest oparty na piasku i i tak się rozsypie, więc nie bój się i idź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli boisz sie powiedziec w taki sposób jak o tym pisze4sz to ty sie wstydzisz,ze cos ci dolega , nie ma co sie wstydzic, taka jesteś i koniec ktos zrozumie a czasem ktos moze nie jest w stanie zrozumec a to znaczy ,ze je4st głupi po prostu , mało inteligentny i ie ejst w stanie a wtedy lepiej szukac kogos madrzejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×