Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Druid

Kochany mózgu...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

czyli nasze monologi pod adresem mózgu.

Kochany Mózgu,

Nie chcę komentować na forum Twoich irytujących psikusów, mimo wszystko jesteś niezastąpiony.

Jesteś moim jedynym mózgiem.

Kocham Cię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań mnie już zamartwiac tym, że zerwała z Twojego powodu. Skoro ja Ciebie nie mogę zrozumieć, to co dopiero inni. Może kiedyś Cię wylecze, a może nie, w każdym razie przynajmniej ja nie opuszczę Cię aż do śmierci.

To jak rozdwojenie jaźni xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XD ...no z kobietami czasem tak jest ...,że to nasza wina ...wiadomo ,że to nie prawda bo wino zostało wypite :twisted: ..cokolwiek by to nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w mojej twardej czaszce mieszka smaczny skarb.gdy ją przestrzelisz to zjesz...mnie całego robaczku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...w mojej mieszka myśl ...na huj jeść coś co leży z rozjebanym mózgiem i się nie rusza? ....to się nazywa nekro filia niewiem która 1,2,3,4,5,6,7,,,,,,8,9

-- 22 paź 2014, 19:53 --

Nekro Filia ...feeling me man ?

Wielu ma dosyć jedzenia czegoś co zostało zabite .... ale są zjeby których powinno się ukatrupić od razu ...ale mają takie plecy ,że nikt rodziny ryzykował nie będzie .... feeeliinnnggg meee man ? :twisted:

-- 22 paź 2014, 19:55 --

R U 6eel in G me :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdrajcy rosji w roku 17ym oraz żydowskie dzieci i żydówki ciężarne w treblince,oficerowie rozstrzelani w katyniu i włosi wymordowani w kamieniołomach ardeatyńskich na zjebów nie wyglądali.z wyjątkiem chińczyków i koreańczyków skazanych prawomocnie na karę śmierci za morderstwa i przemyty narkotyków.nie wygląda też na nekrofilię u robali i szczurów że po śmierci żrą ludzi do kości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi