Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prośba do normalnego admina


panrafal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam prośbę do jakiegoś normalnego admina, żeby mi wskazał w jakim temacie mogę umieścić prośbę o wypełnienie ankiety, bo jakiś admin cham po prostu usunął mój temat zamiast go przenieść, a sam nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu na taki wątek, nie widzę go na głównej stronie. Przy okazji chciałbym dać do wiadomości, że wśród adminów istnieje taka chamska osoba i powinna jej zostać odebrana ta funkcja. Gdzie jak gdzie, ale na forum psychologicznym chyba powinny rządzić osoby empatyczne, a nie ludzie z mentalnością typową dla polskich urzędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy dzisiaj otworzyłem swój temat to zobaczyłem informację "podany wątek nie istnieje" dowód na obrazku:

http://zapodaj.net/640c3025f15dd.jpg.html

Więc w pełni uzasadniona jest moja myśl, że jakiś chamski admin po prostu usunął mój temat, zwłaszcza, że na innych forach jest informacja "temat został przeniesiony". Mam być jasnowidzem, żeby wiedzieć, że może ktoś nie usunął mojego tematu tylko go jednak przeniósł? I co to za słownictwo "ruszyć dupę", tak to sobie mów do kolegów, powinieneś zostać pozbawiony funkcji administratora, tak sobie pisz na sadistic.

 

A ten gościu od prostaka powinien zostać ukarany. Widzę, że nawet na psychologicznym forum polaczkowe chamstwo zakrólowało. Za nazwanie kogoś chamem mógłbym przeprosić, będąc w błędzie, ale po takiej reakcji nie ma mowy, chyba, że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec was, na co nie liczę znając kolesiostwo panujące na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest Twój wątek z ankietą. A pytanie jest jak z pilotowego odcinka "Sherlocka" BBC.

 

 

No co Ty, jest? Naprawdę? Nie wiedziałem, nie żeby mi ktoś o tym napisał parę wypowiedzi przed Tobą.....A co do sherlocka, no i? Rusz głową to się domyślisz czemu zrobiłem tę ankietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do jakiegoś normalnego admina, żeby mi wskazał w jakim temacie mogę umieścić prośbę o wypełnienie ankiety (...) a sam nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu na taki wątek, nie widzę go na głównej stronie.

 

Mogłeś o to zapytać przed założeniem nowego tematu/wysłaniem nowego posta. O ile opis działu "Oferty" faktycznie może nie wskazywać, że to odpowiedni dział na tego typu tematy, to wystarczyło użyć wyszukiwarki - search.php , albo przejrzeć listę tematów przyklejonych. Odpowiedni temat zbiorczy (przyklejony) jest tutaj:

ankiety-badania-magisterka-w-tek-zbiorczy-t8587.html

 

bo jakiś admin cham po prostu usunął mój temat zamiast go przenieść

 

Jak już zostało wyjaśnione temat nie został usnięty, tylko przeniesiony. Wiedziałbyś to, gdybyś użył wyszukiwarki albo przejrzał swój profil- member69266.html i użył funkcji "Znajdź posty użytkownika" - search.php?author_id=69266&sr=posts

 

Przy okazji chciałbym dać do wiadomości, że wśród adminów istnieje taka chamska osoba i powinna jej zostać odebrana ta funkcja.

 

Przykro mi, ale nie Ty będziesz decydował o tym komu funkcja przysługuje, a komu nie.

 

(...) tak to sobie mów do kolegów, powinieneś zostać pozbawiony funkcji administratora

 

Skoro jesteś tak obeznany w forach internetowych to powinieneś wiedzieć, że nie można pozbawić funkcji administratora kogoś, kto tej funkcji nie posiada.

 

A założenie TEGO tematu w TYM dziale (Offtopic) to już szczyt gapiostwa, bo zaraz powyżej znajduje się dział "Forum NERWICA.com", którego opis:

 

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp. ,

 

wyraźnie wskazuje, że tam powinien się znaleźć ten temat.

 

Gdzie jak gdzie, ale na forum psychologicznym chyba powinny rządzić osoby empatyczne, a nie ludzie z mentalnością typową dla polskich urzędów

 

Gdzie jak gdzie, ale na forum psychologicznym nie powinno się przeprowadzać psychomanipulacji i zabiegów socjotechnicznych opartych na niejasnych motywach.

 

Poza tym fakt, iż jest to forum psychologiczne i obowiązuje tu pewna taryfa ulgowa nie oznacza, że będziemy tolerować nieporządek.

 

Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×