Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

panrafal

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. panrafal

  Prośba do normalnego admina

  No co Ty, jest? Naprawdę? Nie wiedziałem, nie żeby mi ktoś o tym napisał parę wypowiedzi przed Tobą.....A co do sherlocka, no i? Rusz głową to się domyślisz czemu zrobiłem tę ankietę.
 2. Byłbym wdzięczny za wypełnienie tej ankiety z jednym pytaniem: http://www.interankiety.pl/interankieta/72e4eedf9a18912835a6d1c3e7a01e8e. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wytłumaczę cel tej ankiety po zgromadzeniu dostatecznej liczby wyników.
 3. Ten instynkt mi mówi, że przez nią ludzie mogą myśleć, że jestem jakimś mrrafałem i na wszelki wypadek nie wejdą w moją ankietę, żeby nie zrobić mu przysługi. I znów super słowa na poziomie, pękająca dupa, chuj. Ja pierdzielę, forum gimbusów...źle trafiłem.
 4. Dobra, ja się z wami chamami nie będę użerać, poczekam na administratorów. -- 26 wrz 2014, 15:25 -- Wolałbym nie mówić przez zebraniem odpowiedniej ilości głosów, żeby nie wpływać na jej przebieg, ale po jej zakończeniu mogę wyjawić po co ją stworzyłem.
 5. panrafal

  Prośba do normalnego admina

  Widzę, że jesteś żałosnym nieudacznikiem, który wchodzi na fora, żeby się kłócić i wyszydzać innych.
 6. Może zachowuj się poważnie i jak nie masz dowodów, że jestem kimś, kto pewnie nie ma dobrej opinii to nie sugeruj tego innym, bo sabotujesz mój cel. Dzieckiem jesteś?
 7. panrafal

  Prośba do normalnego admina

  Gdy dzisiaj otworzyłem swój temat to zobaczyłem informację "podany wątek nie istnieje" dowód na obrazku: http://zapodaj.net/640c3025f15dd.jpg.html Więc w pełni uzasadniona jest moja myśl, że jakiś chamski admin po prostu usunął mój temat, zwłaszcza, że na innych forach jest informacja "temat został przeniesiony". Mam być jasnowidzem, żeby wiedzieć, że może ktoś nie usunął mojego tematu tylko go jednak przeniósł? I co to za słownictwo "ruszyć dupę", tak to sobie mów do kolegów, powinieneś zostać pozbawiony funkcji administratora, tak sobie pisz na sadistic. A ten gościu od prostaka powinien zostać ukarany. Widzę, że nawet na psychologicznym forum polaczkowe chamstwo zakrólowało. Za nazwanie kogoś chamem mógłbym przeprosić, będąc w błędzie, ale po takiej reakcji nie ma mowy, chyba, że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec was, na co nie liczę znając kolesiostwo panujące na forach.
 8. Witam. Mam prośbę do jakiegoś normalnego admina, żeby mi wskazał w jakim temacie mogę umieścić prośbę o wypełnienie ankiety, bo jakiś admin cham po prostu usunął mój temat zamiast go przenieść, a sam nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu na taki wątek, nie widzę go na głównej stronie. Przy okazji chciałbym dać do wiadomości, że wśród adminów istnieje taka chamska osoba i powinna jej zostać odebrana ta funkcja. Gdzie jak gdzie, ale na forum psychologicznym chyba powinny rządzić osoby empatyczne, a nie ludzie z mentalnością typową dla polskich urzędów.
 9. Byłbym wdzięczny za wypełnienie tej ankiety z jednym pytaniem: http://www.interankiety.pl/interankieta/72e4eedf9a18912835a6d1c3e7a01e8e. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wytłumaczę cel tej ankiety po zgromadzeniu dostatecznej liczby wyników.
×