Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piractwo.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajszy,program w TVN24 "DWIE PRAWDY",zachęcił mnie do napisania tego tematu.Bo czy jest sens karania ludzi,za słuchanie muzyki,oglądanie filmów ? Jeżeli,słucham muzyki na YT,to czy to jest piractwo ? Czy powinienem płacić twórcom ? Jestem pewny,że z 80 % ludzi na Forum słucha muzyki w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po opłaceniu satelitarnego przekazu mogę słuchać sobie muzyki i oglądać filmy w tv, to niby dlaczego po opłaceniu internetu nie mogłabym czynić tego samego za pomocą komputera? Jeśli ktoś daje mi coś w prezencie(darmowe filmy) to nie mam żadnego obowiązku interesować się tym skąd to ma. Nikt też nie ma prawa mnie za to ukarać skoro sam zezwala na zakotwiczenie się w sieci takich stron z filmami, czy muzyką. Można ewentualnie zająć się tylko tą osobą, która nielegalnie filmy rozpowszechnia, czyli jest dostawcą tychże prezentów w necie.

Co byłoby gdyby przez ludzkie zaniedbanie włączono mi np. dodatkowy kanał telewizyjny, którego w pakiecie nie mam? Po prostu bym go oglądała skoro jest. Nie mój interes z jakiego powodu on się tam znalazł. W umowie go nie mam, nie prosiłam o niego i nie odpowiadam za koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×