Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy psychopatę można oszukać?


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się kiedys udało oszukac psychopate to jeden raz z tego co pamietam a ciekawe ile razy udaje nam się a o tym nie wiemy. Więc było to tak że jechałam tramwajem bez biletu i zaczepił mnie kanar był… jeden i to mnie zdziwiło , jakaoś wtedy tez dałam mu legitymacje ale już właściwie nie była ważna , kazał mi wysiąśc na przestanku , wysiadłam wg facet był ok 180 pare budowa kościsty , brzydki ale nie antypatyczny ale zaczał gadac głupoty , że że jak nie mam pieniędzy na zapłacenie mandatu to może się wybierzemu do mojego domu bo wy tam macie chyba kury... !!?? ja mieszkałam wtedy w bloku w mieście i zero kur wokół , potem zaczał mnie uspokajac , ja na swoje szczęście nie byłam zbytnio wystraszona tylko go zagadywałam że może oddam zegarek bo nie mam kasy , rodzice biedni a ide szuakc pracy i takie tam , to on wział zegarek dał mi nawet bilet żebym pojechala dalej , ale w tramwaju udawał że sprawdzał bilety a tylko zagadywał ludzi a ciągle patrzał w moim kierunku , ja w tym czasie czekałąm na przestanek żeby zwiac , ale zrobiłąm tak ze stanełam przy wyjściu i udwałam wchodzenie a on wyszedł obok , wtedy ja się wróciłam i zobaczył że jak się wróciłam to go przejrzałam się wściekł , wtedy mi się udało . Wtedy udało mi się tym zagadywaniem i nie okazywałam leku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×