Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak w moim otoczeniu właśnie jest tak, że jakiś dyskotekowy kogucik podrywa fajną dziewczynę, ona ma nadzieję, że poznała super chłopaka, a on ją tylko wykorzysta i zostawi i co z tego jak ona już będzie "zużyta" brzydko mówiąc ;/ To mnie najbardziej dołuje.
że co ? sie nie dziwie, ze jestes zdołowany, bo masz mentalnośc i myślenie na poziomie moherowej babci :shock: weż sobie wsród takich poszukaj żony, może któras z nich jeszcze jest "niezużyta", bo przez ostatnie 80 lat czekała w czystosci na swój ideał :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli, że seks niezobowiązujący i dla poznania się z nową osobą jest rzeczą do przyjęcia ? :(
:lol: tzw seks towarzyski ;) ? nie o to cho, raczej o to, ze seks powinien wynikac z uczuć i chęci cieszenia sie sobą, a nie byc skutkiem lub warunkiem jakiegoś zobowiązania :roll: bo wtedy cala sprawa zaczyna trącic jakas dziwna umową handlową :arrow: jak ja mu coś oddam / wianek , mój największy skarb!/ to on w zamian musi to i tamto / o co za cham , nie zrobił tego i jestem wykorzystana .../

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Bzykasz sie /jak sie bzykasz/ robisz to dla zabawy, przyjemnosci i rozkoszy czy tylko z miłosci ?....takie proste pytani

 

-- 28 kwi 2014, 22:21 --

 

Tajemniczy Pan, niedobrze mi się robi. Obrzydliwe to jest. A po miesiacu jak się ktoś bzyka a nie wypali takim osobom i szukają nadal i z kolejną powtórka z rozrywki. Bleee :roll:

co jest obrzydliwe...ze było dymanko i zwiazek po miesiacu nie wypalił czy dalsze poszukiwania i dalsze dymanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, niedobrze mi się robi. Obrzydliwe to jest. A po miesiacu jak się ktoś bzyka a nie wypali takim osobom i szukają nadal i z kolejną powtórka z rozrywki. Bleee :roll:

 

Czy to sarkazm ? Bo tak to zrozumiałem, że to niby normalne, a ja jestem staroświecki.

 

co jest obrzydliwe...ze było dymanko i zwiazek po miesiacu nie wypalił czy dalsze poszukiwania i dalsze dymanka

 

Oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan,

 

co jest obrzydliwe...ze było dymanko i zwiazek po miesiacu nie wypalił czy dalsze poszukiwania i dalsze dymanka

Oba.

 

moze idz do zakonu, moze własnie to jest Twoja droga..z takim podejściem rokowania na przyszłość z kobieta wyglądają bardzo nędznie

 

Jeśli w nocy zgubisz się w lesie i będziesz umierać z głodu, to czy w całkowitych ciemnościach, po omacku, wkładałbyś sobie do buzi wszystko co popadnie w nadziei, że to coś zdatnego do jedzenia? Czy najpierw sprawdziłbyś dokładnie, czy ten ciepły, kremowy kąsek nie jest może świeżym gównem jakiegoś zwierzaka?

No widzisz

 

Dlatego nie mozna pozwalać pierwszej z brzegu kobiecie, która zgodzi się regularnie dawac dupy i zmienić status na Facebooku, wchodzić do Swojego życia z jej negatywną, niezdrową energią, wadami charakteru...odnośnie szukania dalej tej lepszej

 

Nie wiem co gorsze, zeżreć w lesie to gówno, czy męczyć się X lat z byle kim, tylko dlatego ze dalsze poszukiwania i dalsze dymanka napawają nas obrzydzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ciekawego nie zrozumiałem z Twojego postu ;( Chyba za długo dziś przy komputerze.

 

Nie wiem co gorsze, zeżreć w lesie to gówno, czy męczyć się X lat z byle kim, tylko dlatego ze dalsze poszukiwania i dalsze dymanka napawają nas obrzydzeniem.

 

Boże... co to za porównanie ? :time: Do zakonu się nie nadaję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w nocy zgubisz się w lesie i będziesz umierać z głodu, to czy w całkowitych ciemnościach, po omacku, wkładałbyś sobie do buzi wszystko co popadnie w nadziei, że to coś zdatnego do jedzenia? Czy najpierw sprawdziłbyś dokładnie, czy ten ciepły, kremowy kąsek nie jest może świeżym gównem jakiegoś zwierzaka?

No widzisz

Dlatego nie mozna pozwalać pierwszej z brzegu kobiecie, która zgodzi się regularnie dawac dupy i zmienić status na Facebooku, wchodzić do Swojego życia z jej negatywną, niezdrową energią, wadami charakteru...odnośnie szukania dalej tej lepszej

maciey, z Twojego postu aż bije pozytywna, zdrowa energia, szacunek wobec siebie i kobiet :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, nie kazdy użytkownik forum zrozumie co chcialem przekazac ta metafora, porównaniem, Tobie udało sie i chyba zrozumiałaś co miałem na mysli...

a moze sie myle i Twoje slowa to tylko ironia :D biorąc pod uwage ze mieliśmy chyba jakieś przepychanki słowne miedzy soba w innych tematach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×