Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziwny pociąg, kto z was to ma?


Gość Maggda92

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie umieścić ten temat dlatego umieściłam tutaj. Od zawsze jak pamiętam, co jakiś czas pojawia mi się takie dudnienie w uszach, głowie jak na odgłos pociągu to się rozkręca coraz szybciej potem nawet nie wiem kiedy znika. Do tego pojawia się coś czego opisać nie potrafię czuję jak coś się zwiększa lub zmniejsza ale nie wiem co to jest bo nie widzę tego i nie czuję. Ktoś z was tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, , ja tak mialam w dzieciństwie. Nie wiem, kiedy minęło. Pewnego razu dopadlo mne w szpitalu, hospitalizowana bylam z powodu zapalenia pluc. Prawdopodobne, ze dostalam wowczas ostrej goraczki. Natomiast, były to jedne z pierwszych omamów. Potem - w okresie dojrzewania zdarzyły mi się dwa inne, jednak wytłumaczalne (po-znieczuleniowe i z wybudzenia, pająki zrzucalam z poduszki, a one wracaly).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak je słyszysz są to jednak urojenia
Poprawka: omamy.

Anel, ja doswiadczalam tych stanow także poza wysoką temperaturą. Czasem powracały na sam odgłos bicia zegara. Miarowe odmierzanie zegara był to zresztą dźwięk, którego nie lubiłam od zawsze. Kojarzył się z biciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Jak znajdę chwile, a to może potrwaaaać, to napisze, jak to wyglądało pi razy drzwi u mne. To było takie uczucie nadjeżdżąjącego pociągu, który w miarę pokonywania odległości, znacznie przyspieszał. Turkot stawał się materializacją paniki.

To było jakby uogólnione uczucie, na wielu poziomach zmysłowych. Nie wiem, jak to interpretować.. Mówiłam o tym matce, jako jeszcze maluch, ale nie wykazała zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×