Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Miro, pewnie będzie jak przed narodzinami czyli kompletna pustka. Nie widzę w tym nic przerażającego, bo jakoś mi to specjalnie nie przeszkadzało wtedy, więc dlaczego ma mi przeszkadzać po śmierci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cierpię na zapalenie spojówek, dwa razy w miesiącu mi się przytrafia i trwa to przez minute, strasznie piecze. Boje się, że któregoś dnia jak będę na przystanku i jak ładna kobieta będzie przechodziła, to nie będę mógł się za nią obejrzeć, bo przez minutę będę miał rozmazany obraz. Na szczęście w Polsce jest dużo ładnych kobiet, więc jak nie jedna, to druga, ale jakbym był w Niemczech, to bym żałował zmarnowanej okazji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, w ogole sam fakt ze sie zaczelam zle czuc jeszcze na benzo powinien dac do myslenia ze uzaleznilam sie a tu zmiana lekow i benzo na bok

 

-- 05 mar 2014, 02:00 --

 

Tomcio Nerwica, to dopiero masz problem... nie wiem jak moglabym Ci pom :D oc...

 

-- 05 mar 2014, 02:01 --

 

Miro, ja bylam nieswiadoma lekow i skutkow... rychlo wczas zaczelam czytac

..

 

-- 05 mar 2014, 02:04 --

 

Tomcio Nerwica, juz wiem!!! krzykniesz do niej niech minutke poczeka:) dobre?

 

-- 05 mar 2014, 02:04 --

 

Tomcio Nerwica, juz wiem!!! krzykniesz do niej niech minutke poczeka:) dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą hipochondrią, to naprawdę ciężka sprawa. Ja mam jakąś łagodną odmianę, bo raz na jakiś czas coś tam sobie wkręcam. Badania zrobiłem tylko raz w tym roku. Za to ojciec ciągle robi badania i narzeka na zdrowie, ile ja się nasłucham :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, No to poczekaj jak tu jutro wpadnę z guzami i Cię okrzyczę :mrgreen: A Cloranxen to najlżejsze benzo. Ale... jeżeli dostałaś epilepsji podczas zespołu abstynencyjnego, to ty to wyleczysz, całkowicie ;)

 

-- 05 mar 2014, 02:13 --

 

Tomcio Nerwica, Ja pokonałem lęki, agorafobię, ale z hipo nie daję rady, nie wiem jak to ugryźć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, lece spać, spokojnej nocy ;)

Miro, powodzenia jutro na badaniach. Jakieś guzki możesz mieć... jutro możesz mnie okrzyczeć za to, że ich nie masz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×