Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DżejnRołs, wydaje mi się, że człowiek i tak skazany jest na cierpienie, ponieważ wydaje ci się, że ganiasz za czyms co jest na zewnatrz, a tak naprawde uganiasz sie za obrazami które projektuje twój umysł na zewnetrznych formach. a umysł nigdy nie jest stały, jest w ciagłym ruchu, czyli nieuchronna jest strata wszystkiego za czym w zyciu gonisz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oglądam samochody, chyba dostałem prace, to sobie kupie jakies autko, lubie czasem wyjechać poza miasto i tak jechac bez celu :D

 

-- 27 lut 2014, 01:02 --

 

Marcin2013, to lipa, może nastepnym razem cos ustrzelisz. tymczasem może nam Amelcia przywiezie z kilo marychy z amsterdamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, jak masz prawko to łatwiej z pracą. a patrze jakis golf,mazdę, czy coś do 10 tys maksymalnie wyłoze, zreszta niepotrzebny mi samochód, moze sobie rower jakis dobry kupie, a samochód od szwagra bede pozyczal. tylko szwagier tez nie jest łoś, bo już jak mówiłem ze jak prace dostane to sobie kupie zestaw do kitesurfingu, to on do mnie, żebym sobie najpierw samochód kupił bo nie bede miał w czym wozić tego kite-a..

 

-- 27 lut 2014, 01:15 --

 

dobra ide chyba spróbuej zasnąć wpiździec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, motory temat rzeka.. miałem 2 ogary, jawke czeską, komarka i motorynke. komarek miał dusze i silnik żyleta, motorynka jednak to był bajer, jak wjezdzałem na wioche to wzystkie dzieciaki mnie oblegały, no i zarobiłem na niej dwukrotnosc tego za co ja kupiłem

 

a golfa 4 też patrzyłem, tani i fajny samochodzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×