Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kochanie ja haloperidol Bralem pare lat i wiem jak działa,pozatym jak ma nerwice natręctw to haloperidol w tym nie pomoże,wypowiadam sie na ten temat żeby ostrzec przed tym lekiem.Duzo czytam na temat lekow i interesuje się medycyna tak ze nie wpieraj mi ze się nie znam,bo mam wiedze.To w końcu Lusi masz Schizofrenie czy nerwice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, mało wiesz, to że Lusesita twierdzi, że choruje na NN to wcale nie znaczy, ze tak jest ;) słyszałeś o czymś takim jak brak wglądu w chorobę :?: widocznie za krótko jesteś na forum i nie spotkałeś fali tematów zakładanych przez Nią o czerwonych, nagrywaniu przez kamery itp. urojenia prześladowcze Ci coś mówią?

Także nadal twierdze, ze Twoja rada jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acherontia ale napisala ze ma NN tak ? Nic wczesniej nie wiedzialem ze ma schizo,nie śledziłem tego tematu tak dokladnie wczesniej,przepraszam jesli kogos urazilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! ;)

 

haloperidol w odpowiednich dawkach jest na nerwicę natręctw, sam biorę ;) No i jak już wspomnianio, od dawkowania leków jest ...lekarz ;) Myślę, że psychiatrzy mają większą wiedzę ;)

 

A ja po pracy, parę godzin koszenia, jutro znów koszenie, ale kasa jest :yeah: Przyda mi się ruch i wstawanie o wcześniejszej godzinie niż 13 :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że emilk rozpieprza kolejny wątek. :great:

 

Mistrzu, napisz mi, proszę, jaki styl walki uprawiasz, jak często ćwiczysz w tygodniu, ile czasu zajęło uzyskanie czarnego pasa i w jakim wieku go uzyskałeś (pisałeś gdzieś, że masz, a przecież nie mógłbyś kłamać), jak dawałeś sobie radę z medytacją podczas brania haloperidolu, jakie kata lubisz najbardziej i czy wenlafaksyna z opipramolem nie zaburzają precyzji ruchów podczas wykonywania poleceń senseia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonzaj widzę ze Ty czepiasz sie mnie na każdym kroku sprawia Ci to przyjemność ?

Czy byl byś taki odważny stojąc przede mną ? I powiedzial to samo co teraz piszesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, ale dlaczego nie odpowiesz na proste pytanie? Rozmowa polega m.in. na zadawaniu pytań i odpowiadaniu, a ja chciałbym się zaprzyjaźnić.

 

Kochajmy się. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonzaj jestes ironiczny wiesz,masz calkowicie inne intencje niż piszesz,jak byś chcial bym moim przyjacielem to byś tak nie pisal ;) Wiesz biorąc leki zwiększam swoja poprzeczkę tym samym staje sie silniejszy i bardziej cierpliwy,nie jest łatwo ale nie wolno sie poddawać ;) ja nie mam nic do Ciebie ani do kogoś innego tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem idealny i nigdy nie będę,jestem tylko szarym człowiekiem ktory ma jakies mazenia i dążenia do czegos,ale ludzie po prostu chca mnie zdeptać,bo po prostu chce cos osiągnąć i byc pomocnym.Czy twierdzicie ze takiego człowieka trzeba zniszczyć,ze nie należy mu sie szacunek ? Czy potraficie byc milosierni wobec bliźniego swego ? Dlaczego w was jest tyle nienawiści ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie to oddejde z tego forum jesli wam bardzo na tym zalezy i tak bardzo wam przeszkadzam,bo Emil jest zly nie dobry i pisze tylko głupoty...Nie jestem waszym wrogiem zrozumcie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×