Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie z chęcią poczytałabym coś więcej z książek, bo mam dużo godzin w pracy na to.. Jednak boje się książek z fabułą, żeby nie było tam nic związanego z moimi myślami tematycznie, by się nie nakręcać. Ale bez sensu też odcinać się od tego i unikać.. Przemóc się? Bo póki co pochłaniam te poradniki, ale już mi się tytuły kończą :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, rano nie mogę, bo po tych lekach się nie budzę rano, to bym nie zdążyła wyschnąć. No, już po. Skonfiskowałam ojcu szampon, no bo co mogłam...

 

Ferdynand k, na zombie preferuję broń obuchową typu kij bejsbolowy z gwoździami, toporki strażackie przymocowane do młota oburęcznego oraz maczetę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, nie byłam bo się nie dostałam :(

 

Samopoczucie? Zbiera mi się na płacz po tym artykule, zwłaszcza ten fragment, lalka zakrwawiona.

Rzuciły mnie na łóżko i przytrzymały za ręce i za nogi. Matka wsadziła mi w zęby kawałek drewna. Potem poczułam niewiarygodny, rozdzierający ból między nogami. Wyłam z bólu. I zaraz potem na szczęście straciłam przytomność. Kiedy się obudziłam, leżałam w tym samym miejscu, a moja matka siedziała obok i głaskała mnie po głowie. W ręku trzymałam lalkę, cały czas trzymałam tę urodzinową lalkę. Była cała zakrwawiona, po prostu cała spływała krwią.

 

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,140255,16577575,Pieklo_kobiet.html

 

Jestem na 5 mg esci i jestem drażliwa i płaczliwa. 18.09 mam dopiero wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, byłoby dobrze, żeby w rejestracji zapisywali tak jak mówię a nie, mówię za miesiąc , a oni za półtora i mi leków nie styka. Zadzwonię do nich, może przesuną wizytę na tydzień wcześniej, z łaski swojej, a następnym razem już im nie daruje, nexpramu jest 28 tabletek w opakowaniu i za tyle muszę mieć wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, następnym razem będę wiedziała ze trzeba o to dbać i pilnować ich umawianiem kolejnej wizyty

 

xxdaisyxx, brać, antydepresanty zawsze początkowo nasilają objawy

 

tak, widoczna poprawa najczęściej jest po 3 tygodniach

 

-- 05 wrz 2014, 08:29 --

 

11. 09 moja lekarka nie przyjmuje, dopiero tego 18. W poniedziałek będę dzwonić i umawiać się do rodzinnego, to mi nexpram zapisze na 100% a dla mnie to nie różnica bo i tak jest pełnopłatny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×