Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, o mało co bym nie pobiła niewinnie Fraszunie tak mnie ktoś wkurzył a Fraszka jak to Fraszka natrętnie chciała się pieścić. Oczywiście jej nie uderzyłam.

 

platek rozy, :***** Jaki lakier kupiłaś za 3 zł. Też się przejdę skoro mają promocje :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie wiem :((( ale dobiła mnie strasznie rozwaliła mnie całkiem już Asia mnie pociesza, mówi, że to bzdury i Ty też dziękuje :****************

 

Anna Maria, ja też bym była za tym żebyś nie myła

 

-- 17 kwi 2014, 14:24 --

 

platek rozy, w orange niestety :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, pewnie ze bzdury , kto niby wi9e ze masz pobyt w szpitalu? Lecze sie od 2010 roku u psychiatry i zmienialam wtedy prace nawet i bylam ksiegowa trzy lata i jakos nikt nie wiedzial Wie na ile sama powoesz , bez przesady to nie jest jakis rejestr sadowy jak o niekaralnosci zeby sie pracodawca dowiadywal. :shock::shock::shock::x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, :cry: ja mam problem z myciem okien, nie mogę spojrzeć w dół bo wiem, że spadnę zresztą i bez tego jak nie spojrzę też kręci mi się w głowie i boję się że spadnę :roll:

 

uciekam, płatku, Ahma dziękuje :************************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszłam dzisiaj do księgarni po prezent na imieniny dla taty, ale nie mogłam znaleźć... a zapytać się ekspedientki, o, nie dzisiaj takie numery :shock: W ogóle za dużo ludzi w mieście, kupiłam bukszpan i ogłaszam koniec zakupów przedświątecznych...

 

Może się wieczorem wezmę za jajeczka, mam jakąś dziwną farbkę, w którą się potem folię wciera i to się niby ma błyszczeć :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama już zrobiła część w cebuli, takie jasnobrązowe wyszły, a ja chciałam po prostu wypróbować te farbki, bo zapowiadają się ciekawie.

 

A takiego malowania we wzorki to już dawno nie robiliśmy, może kiedyś do tego wrócę jak sama będę urządzać święta.

 

Na dzień dzisiejszy mam takie podejście, że niech będzie co ma być, kiedy indziej się będę zastanawiać i angażować, bo na to co jest teraz specjalnego wpływu nie mam. (Tak sobie tylko głośno myślę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się dziwnie, wydzwania do mnie ten chłopak, którego poznałam na sympatii, a ja nie wiem, co mam mu powiedzieć. Już chyba nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Na początku nawet fajnie mi się z nim rozmawiało, ale potem odniosłam wrażenie, że w ogóle nie interesuję go jako osoba, tylko jako przedmiot jego pożądań. A ja nie mam ochoty mieć kontaktu z takimi ludźmi.

Myślałam, że to oryginalny pomysłowy chłopak, ale czym dłużej z nim gadałam, tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie. :(

Nie odbieram telefonu, bo co mam mu powiedzieć, że czuję się w jego oczach przedmiotem? :roll:

 

-- 17 kwi 2014, 14:54 --

 

8 nieodebranych połączeń, a on ciągle dzwoni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×