Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, no pogoda pewnie też ma wpływ. Też mam nadzieję, że to nam minie.

Ja się dzisiaj wkurzyłam, bo miał do mnie przyjechać kurier podpisać protokół szkody, bo dostałam przesyłkę uszkodzoną.

I miał być od 9.10 do 14.00 i nie przyjechał, 7 razy dzwoniłam do firmy kurierskiej. I nie poszłam przez to na wykład jednej profesor u mnie w pracy, a temat mnie interesował. Ten kurier spóźnił się 3 godziny, byłam na maksa wkurzona, że nie mogę iść na to spotkanie w mojej katedrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przespałam się trochę, chciałabym żeby już była noc

 

-- 10 kwi 2014, 17:45 --

 

terapeutka mi odpisała na sms trochę mnie uspokoiła bo już się bałam,że coś jest nie tak,że może mnie nie lubi, że nie odpisuje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, no to zepsuł Ci dzień. Bardzo nie lubię jak ktoś się spóźnia, jest niepunktualny, niesłowny... to strasznie wkurzające, bo rozwala się drugiemu wszystkie plany :time::time:

 

-- 10 kwi 2014, 18:37 --

 

ale już przeszło, minęło i nie denerwuj się, zrób sobie coś miłego w nagrodę :yeah: to poprawi ci humor :yeah:

 

Ja też nie lubię spóźniania się i niesłowności, to był wykład, który mógłby mi się przydać do habilitacji, poszerzyć horyzonty.

No już minęło, przygotowuję teraz zajęcia na poniedziałek.

 

platek rozy cześć :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tak sobie :(

 

Ahma, trochę mnie uspokoiła i napisała,że szkoda,że prędzej nie przyszłam do niej i że mi pomoże :( ja tylko jej wierze :(

 

Marcin2013, cześć, tak sobie, a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×