Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, a jaka to szkoła? ;)

ja obecnie na L4 i jutro nie ide do pracy dzis spałam do 10 więc sie wyspałam i ostatnio sporo sypiam i teraz tez świetnie sie czuje i jakos nie chce mi sie spac, ogladałam ten film, moj tż śpi wstaje o 4 a ja dziś nocny marek...ale wogóle nie będziesz spała dasz rade w szkole... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, najniższy szczebel z możliwych. Policealne studium informatyki, w którym gra się w pasjansa na lekcji. Traktuję to jako wymówkę dla tych, którym nie powiem że jestem na rencie z powodu choroby psychicznej. Ale zamierzam skończyć, bo tytuł technika zdawany w CKE ma jak najbardziej wartość.

 

Ważniejsze od tej szkoły jest dla mnie, żeby poprawić stan swojej psychiki. Jak to będzie grało to sobie dam radę w życiu. Wciąż tylko ubolewam, że dla wielu jestem leniuchem. Poza tym, że długo śpię to staram się jednak zrobić coś pożytecznego. A że od prac w domu nie dostanę dyplomu inżyniera to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wspominałem liceum. Nawet się zalogowałem na Naszą Klasę. Niestety do tej pory moje zgłoszenie pozostaje bez odpowiedzi.

A z Facebooka kiedyś mnie wzięło na usuwanie ludzi z którymi nie piszę i większość ekipy poszła do kosza. W sumie to przykre, że po 3 latach wspólnych zajęć nie mam ani jednej osoby, z którą choćbym pisał przez internet.

 

Wiara w ludzkość tym razem nie została przywrócona, jak to się w internecie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry

Marzy mi się zlot. Jak dostanę dofinansowanie to jadę gdziekolwiek :105:

Póki co to mam stresa przed wyjazdem do szkoły

 

wpadaj do nas mozesz u mnie nocowac

ja sie zbieram na zajecia.. .wczoraj na wykladzie dostalem ataku ale wysiedzialem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×