Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zycia kolego zycia jest taki cytat w biblimkto ukocha swoje zycie straci je a kto je znienawidzi zachowa zycie wieczne a jak wasz stosunek do tego co powiedzialam wczoraj, ze nerwica bierze sie z grzechu ...? Jak myslicie moze glowa bolec dwa dni?

 

-- 14 mar 2014, 00:40 --

 

Wiecie jak mozna rozpoznac czy to prawdziwa choroba czy hipohondria?

 

-- 14 mar 2014, 00:44 --

 

Wystarczy sie przyjrzec swoim mysla, jesli np widzisz nerwice mozesz skutecznie z nia walczyc chodzi mi, ze jesli myslisz o chorobie wtedy jest to hipohondria jesli przewidujesz.Jak np jestesmy naprawde chorzy to tak sie nke zamartwiamy ani nie uprzedzamy faktow gdyz gdzies wewnetrznie sie na ta chorobe godzimy nie przeraza nas a jesli sie zamartwiamy jest to z choroby.Nikt jak ma zemdlec nie panikuje o jej zaraz zemdleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21 zmartwiłem się trochę. Myślałem, że tylko mi nie hula..

 

 

A tak teraz zacząłem czytać o objawach nerwicy.. i wychodzi, że coś tam mnie dotyczy.. jednakże mam na to totalnie wyje...ne. To dobrze, czy źle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margaritka1985, głowa może boleć 2 dni, zwłaszcza jak się przeziębiłaś ;)

Spytaj się kogokolwiek mającego trochę oleju w głowie czy nerwica się bierze z grzechu np.lekarza, to Ci pewnie powie, że nie, o ile powstrzyma się od śmiechu :P

Jak zależy na mniej poważnych odpowiedziach, to można zapytać księdza chociaż sądzę, że większość zgodzi się z lekarzem tylko poprzedzi to wykładem o boskim miłosierdziu ;)

 

-- 13 mar 2014, 23:59 --

 

amelia83, Lonely94, AddictGirl21, a ja myślałem, że to mój internet szwankuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×