Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana

Czy leki przeciw depresyjne mogą spowodować pomieszanie myśl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy długotrwałe stosowanie leków przeciwdepresyjnych (około roku) może spowodować objawy nazwijmy to psychotyczne tj bardzo realne wyobrażenia, natłok myśli, wrażenie, że ktoś namawia do samobójstwa, momentami pustkę w głowie, uczucie jakby się było gdzie indziej, odlatywanie myślami z jednoczesnym nieodbieraniem informacji z zewnątrz coś jakby ściana, wiem, że coś się dzieje ale nie dociera to do mnie - generalnie objawy trudne do opisania słowami, które wiem, że są nierealne ale wydają się jednocześnie realne itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×