Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego na mnie akurat trafilo


czarnaowca555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem w stanie zrozumiec, dlaczego to akurat ja jestem czlowiekiem z syndromem? Nie umiem zyc normalnie jak inni, zyje sobie w samotni i ciagle sie zastanawiam czy ze mna jest cos nietak. Dlaczego rowiesnicy maja dzieci, rodzine a ja... nawet nikogo obok. Wkurza mnie fakt, ze wszystko co wyczytalam zgadza sie w 100% z moim dotychczasowym zachowaniem... czy jest jeszcze dla mnie szansa na lepsze zycie?

Jak sobie pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak wprost spytam - czy to coś daje, że spytamy samych siebie po raz setny o to samo? Dlaczego właśnie ja, a nie np. sąsiad albo kolega z klasy ma takie porąbane życie?

Jak się ma beznadziejny dzień, za oknem jest do bani, w pracy też nie bardzo, ktoś nas wkurza, to ja rozumiem, że komuś takie myśli chodzą po głowie...Ja nie staram się już tego jakoś rozpatrywać. Po prostu jest na świecie pula jakichś chorób, toksycznych rodziców , nieszczęść w postaci bycia ofiarą przestępstwa i ktoś tam z góry na oślep nas wybiera...

Jakiś czas temu usłyszałam albo przeczytałam - możliwe całkiem, że nawet na forum, ale nie dam za to głowy- że jak ktoś jest dobrą piłką, to mocno kopnięty poleci daleko..

Tak to sobie należy tłumaczyć. Chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomóc?

Wielu z nas próbuje odpowiedzieć sobie na to pytanie... I jeśli chodzi o mnie - nadzieję pokładam w terapii grupowej

 

-- 05 sty 2014, 02:43 --

 

Moja matka powiedziała mi, że zostanę starą panną, że postawię na karierę...

Em... I poczułam, że ma rację. Bo wszystkie 'przygody', spotkania z facetami kończą się tym samym - niczym

Nie jesteś sama w swojej samotności. Wielu ludzi cierpi tak samo jak Ty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×