Skocz do zawartości
Nerwica.com

drzenie rak satany lekowe


zycienaluzie

Rekomendowane odpowiedzi

borykam sie z takim problemem mam 28 lat i w sytuacjach stresowych drza mi rece naprzyklad przy kolacji wigilijnej w gronie rodziny i w pracy odmawiam przez to wiele obiadow spotkan gdy odczuwam napiecie a jak mam isc do kogos na herbate pierwsze pytanie nasowa sie po co pojde zeby sie stresowac ze drza mi rece czy mi to przejdzie czy sa na to leki ?? zrobilem sie ostatnio nie smialy przy wiekszej ilosci osob jestem spiety modle sie o normalne zycie na luzie ,czy jest to mozliwe by przestac sie krempowac by mi rece nie drzaly , jestem przystojny a jednak boje sie poznac dziewcczyne kiedys tego nie mialem a teraz mam a juz nie gadam gdybym mial poznac jej rodzicow koszmar ale jednak jestem zdeterminowany zeby z tym walczyc , chce stanac na nogi i poczuc sie pewnie ale do cholery jak!!? prosze powiedzcie ze jest sznsa ze jest nadzieja co mam robic ?? sos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i do tego niestety od wielu lat, odkąd w sumie pamiętam. Jak czuję, że ktoś na mnie patrzy, to momentalnie włącza się jakieś chore myślenie, zaczynam się pocić, no i właśnie ręce mi się zaczynają trząść. Chciałbym Ci coś doradzić, ale nie znalazłem sposoby, żeby sobie z tym poradzić. Jedyne co mi przychodzi do głowy to nie unikać takich rzeczy, spotkań bo owo napięcie się trochę zmienia jeżeli mamy w pamięci, że już raz braliśmy udział w takim wydarzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Ale nie przejmuj się jest na to rada (przynajmniej mi pomogło). Otóż według mnie potrzebujesz leku, który będzie blokował takie rzeczy. Ja polecam propranolol. Niestety nie dostaniesz go bez recepty więc musisz się wybrać do lekarza i krótko mu opisać co Ci dolega. Proponuję mu też zasugerować jaki lek powinien wypisać. Możesz powiedzieć, że kolega polecił Ci taki lek i czy nie ma przeciwwskazań, w twoim przypadku, do zażywania go (na wszelki wypadek poczytaj też ulotkę dołączoną do leku). Oczywiście może się zdarzyć, że lekarz wymyśli coś innego.

Oprócz tego nie zaszkodzi magnez i witaminki najlepiej w naturalnej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×