Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

czas leczy rany...człowiek pragnie miłości...i dosłownie modliłam się o dobrego męża i go mam :smile:

 

-- 22 gru 2013, 13:05 --

 

mój mąż zanim został moim mężem był przyjacielem i wiem,że zawsze mogę na niego liczyć...

 

-- 22 gru 2013, 13:07 --

 

ale kiedyś nawet bym nie pomyślała,że mnie ktoś jeszcze pokocha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie w ogóle nie kontaktowałem się z ludzmi, na szczescie poszedłem na studia i poznalem trojmiejska nerwice.com, pozatym duzo pomogla mi Kamilka, nie ma dnia zebysmy po kilka godzin nie rozmawiali przez tela, pozatym motywuje mnie do aktywnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, tylko czuję pustkę i chciałąbym ją czymś wypełnić, jeszcze teraz swiąteczny czas to całkiem masakra....

zresztą pozniej też bo został mi tylko jeden zjazd na studiach, pracy nie mam... nie mam czym żyć...

 

-- 22 gru 2013, 14:29 --

 

do tego czuje się stara... 24 lata... niedlugo 25 stuknie, a ja sama nadal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faraway masz nas a my pomożemy Ci przez to przejść :* z czasem to się zmieni i będziesz szczęśliwa...trzeba być dobrej myśli...jeśli masz jakieś marzenie to myśl o nim często i wyobrażaj sobie,że się spełnia :smile: dobrymi myślami przyciągniesz szczęście...i może pojawi się ktoś dla kogo będziesz najważniejsza na świecie :*

 

-- 22 gru 2013, 13:33 --

 

faraway nie jesteś stara :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, ja teraz logopedie.. w zasadzie kończe..

 

powaznie

 

-- 22 gru 2013, 14:56 --

 

Faraway, może kiedys odwiedze Ciebie z moim młodym jak bedziesz pracowała w zawodzie

 

-- 22 gru 2013, 14:57 --

 

ja nie mam pomysłu na własny biznes zbytnio

 

ja też. Poza tym cięzko na podkarpaciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, no cichutko tu...

co do powołania to fakt mało takich ale to jak w każdym zawodzie...

 

-- 22 gru 2013, 15:12 --

 

wkurza mnie, że ten pajac tak łatwo ze mnie zrezygnował... nawet dupek nie probuje walczyć... poszła wymiana zdań przez smsy i napisał mi czy to rozstanie jest konieczne... to mu odp ze na to wyglada, ze tak skoro nie potrafi zrezygnowac z glupiego spotkania z kolegą na rzecz mnie, gdzie i tak rzadko się ostatnio widujemy no to nie ma sensu tego ciągnąć i męczyć się wzajemnie.. to on twierdzi że mu zależy ale moje warunki są nie do zaakceptowania... śmieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×