Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

jakos mi przeszla faza na czekoalde ostatnio :( mialam czas, ze kupowalam po 3 tabliczki na raz, bo szybko szlo :) ale chyba mi sie przejadlo troche..

Ale nie no, ja tam teraz w domu sie super czuje, nawet jak juz wracam do domu i jestem blisko to juz zrelaksowana jestem :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroiclem z terapi gropowej jestem zdolowany. Tyle sie człowiek o tych problemach nasłucha, sesja wyglada tak, przez godzinę opowiada to tym co tam sie u niego wydarzyło, jest z 10 osob i kazda opowiada o sobie w sumie najecześciej sa o jakies zwykle sprawy. Co mnie martwi nikt nie mówi o objawach, skutkiem czego czuje sie dziwnie no bo jak wlasnie z objaow chciałbym sie pozbyc. Dzisiaj bylo takie cwiczenie gdzie kazdy mial narywac wlane leki. No i bylo gadanie o tych lękach. Pozniej wzilam kolege do auta i dalej gadalismy o tym wszystkim. Suma sumerum mocno sie tym wsztkim zdolowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ale mi sie wydaje, ze to Twoj glowny problem. Ze Ty sie skupiasz na objawach i ich tylko chcesz sie pozbyc. A tymczasem one są wynikiem jakichs Twoich problemow, i nie mozesz sie pozbyc tylko objawów, bo skads one sie biora. To tak jakby bolal Cie ząb i np. był do wyleczenia a Ty łykałbys apap i liczył, że się wyleczysz...

Ja pameitam, ze jak kiedys poszlam na terapie, to caly czas mowilam,z e ja chce tylko pozbyc sie objawów, bo to mi przeszkadza w zyciu i bez nich bede szczeliwa. A wtedy moja terapetuka w ogole nie chciala sluchac o objawach i w koncu sie nauczylam, ze jak przychodzilam to faktycznie nie gadalam, ze mialam lęk czy zle sie czulam, tylko ogolnie o roznych sprawach rozmaiwalam. I z czasem juz w ogole skupilam sie na zyciu i problemach a nie objawach i z czasem one zaczely przechodzic az minely calkowicie.

 

No ok, leki mogą stłumić objawy. Ale w takim razie wtedy bez sensu na terapie chodzic, jak tylko tego chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×