Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko jak tam leci? Woczraj byle mocno nakrecony, ale o dziwo udalo mi sie zasnąć bez bezno. W sumie nawet odczuwalem taki względny spokoj. Najważniejsze jest wtedy takie myslenie "pal licho spanie, ten spokoj jest ważniejszy. moge nie spac" i wtedy zasypia sie juz po kilku minutach. jak sie obudze to mam zawsze dobry nastrój i uspokojenie, ale po jakims czasie - zazwyczaj pol godziny dopadają te wszytkie nerwicowe mysli. dzis męczy mnie rozdrażnienie. Co chwile cos mi przeszkada, ale zazylem ten swoj lek coaxil - ktory zawsze wchodzi bezobjawowo i trochę mi to rozdrażnienie sie zmiejszylo. Jak sie dzis czujecie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jak tam leci? Woczraj byle mocno nakrecony, ale o dziwo udalo mi sie zasnąć bez bezno. W sumie nawet odczuwalem taki względny spokoj. Najważniejsze jest wtedy takie myslenie "pal licho spanie, ten spokoj jest ważniejszy. moge nie spac" i wtedy zasypia sie juz po kilku minutach. jak sie obudze to mam zawsze dobry nastuj i uspokojenie, ale po jakims czasie - zazwyczaj pol godziny dopadają te wszytkie nerwicowe mysli. dzis męczy mnie rozdrażnienie. Co chwile cos mi przeszkadac, ale zayzle ten swoj lek coaxil - ktory zawsze wchodzi bezobjawowo i trochę mi to rozdrażnienie sie zmiejszylo. Jak sie dzis czujecie?

 

To ja sie budzę z objawami, a po czasie, czyli w ciągu dnia mi ustępują. Zaraz po przebudzeniu to koszmar, tak mi wali serce i natlok myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, aha, kiedys też tak miale teraz właśnie przynajmniej na starcie mam odworotie. Budzilem sie z objawami, a pozniej w trakcie dnia to rozchodzilem jakis. Teraz jest tak, ze momeny przebudzenia sa najfajniejsze. A ciagnu dnia cala gama az do zaśniecia.

 

-- 08 gru 2013, 18:57 --

 

pika30, co to za lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×